Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mitől lankad le állandóan a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lankad le állandóan a barátom pénisze?

Figyelt kérdés
Kb már 4x lefeküdtünk. Eddig mindig csak "szerencsétlenkedtünk" mert nagyon fájt és volt amikor be se ment barátom pénisze. Viszont 2-3 ilyn próbálkozás után egyszerűen lelankad neki és dobhatjuk ki használatlanul a gumit, mert "lejön" róla. Mit tegyünk?
2008. jún. 10. 15:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem több előjátékot kéne becsempészni az együttlét elött.Ha az se segít,akkor használjatok síkosítót és addig csináljátok,míg a barátod el nem élvez,vagy le nem lankad neki.Ha még ez se sikerülni,akkor menjen el dokihoz és kérdezzen rá,lehet,hogy valami baja van!?Remélem tudtam segíteni!Sok sikert!!!
2008. jún. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
nem a síkosítóval van a baj, mert azt is használhatnánk, de egyenlőre azért nem megy be a pénisze meg azért fáj, mert nekem ez a 4 alkalom volt az első. szal még "félig" szűz vagyok...
2008. jún. 10. 16:08
 3/21 A kérdező kommentje:
csak azt nem tudom, h miért lankad le neki olyan gyorsan.. talán "kudarc"?
2008. jún. 10. 16:08
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért lankad le, mert szerencsétlenkedik, és ezt ő is tudja. Előbb-utóbb összeszoktok szerintem.
2008. jún. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
2perc szerencsétlenkedés után nem csoda h lelankad. Ha látod h nem megy be... inkább ülj fel és segíts a barátodnak állva maradni. Kezd el újra kényeztetni, majd újra jöhet a próbálkozás. Azért lankad le mert ciki a barátodnak h nem tudja berakni, vagy unja h már megint nem tudja berakni miattad, elege van...
2008. jún. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
nem csoda h lelankad mivel az akicio sikertelen:( attol meg nem marad állva h ő probálkozik.de nem megy
2008. jún. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
40%
69!
2008. jún. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

ismerős helyzet!nálunk is ez volt... szegény párom tiszta ideges lett h nem jött össze neki, és valóban a kudarctól lankadt le neki. Csak próbálkozzatok, és nyugtasd meg a barátod h semmi baj, előfordul az ilyen, és légy megértő!:)

menni fog majd, és annál édesebb lesz majd később a szeretkezés!

2008. jún. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
ebben senki sem hibás, sajna az első alkalmak néha ilyenek! húzzátok el a pettinget előtte, előbb-utóbb sikerül ez, csak próbálkozzatok nyugodtan! majd te is jobban kitágulsz és akkor már nem fog fájni és ő sem fog szerencsétlenkedni. gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni! :)
2008. jún. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Arik vagytok :) Meg úgy érzem hasznos tanácsokat adtatok :) KösziiII!!
2008. jún. 10. 19:51
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!