Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ciki ha baratom kielegit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha baratom kielegit oralisan, es en nem csinalok neki semmit mert nem akarok?

Figyelt kérdés
2008. jún. 9. 19:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Eleinte én is idegenedtem attól, hogy a számba vegyem, de igazából nem annyira rémes, mint gondolod. Csak egyszer kell rávenned magad, vagy kétszer, onnantól nem lesz probléma. Egy darabig még oké, ha váratod, de ha komoly a kapcsolat, akkor illik viszonozni.
2008. jún. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Cikinek nem ciki csak ne húzd sokáig. Lehet h ezt a kommentet majd lehúzzák, de szerintem egy párkapcsolat (nem csak az ágyban hanem azon túl is) ADOK-KAPOK kapcsolat. Egyik fél sem kérhet többet a másiktól mint amit ő megtesz a másikért. Szóval ha ő kielégít de nem kéri hogy te is ezt tedd nem gáz, ha viszont kielégít és megkér hogy te is tedd meg és nem teszed az már cinkes!
2008. dec. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom.

Mondjuk ha magamból indulok ki, én rosszul érezném magam hogy ő igen én nem..

Ha igazán szereted a barátod, akkor le tudod küzdeni az ilyen gondokat.:)

Én mondjuk imádom a barátomat kielégiteni, nincs jobb dolog annál amikor tudom hogy élvezi és jó neki.:)

Én akkor vagyok boldog ha ő is az:)

2009. júl. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!