Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ciki ha baratom kielegit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha baratom kielegit oralisan, es en nem csinalok neki semmit mert nem akarok?

Figyelt kérdés
2008. jún. 9. 19:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%

Miért lenne gáz?

Igaz, hogy ezzel örömet szerezhetnél a srácnak, de valószínűleg az is örömet okoz neki, ha téged kényeztethet orálisan, legalábbis én imádom, még ha nincs is viszonzás.

Ha nem szereted annyira a fiút, hogy legyűrd az undorod, vagy nem tudom mid van, akkor ne csináld. Azt neked kell tudnod, hogy ennek ellenére eléggé szereted-e a fiút, hogy vele légy.

2008. jún. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
ha "undorodik" pl az orálistól megértem, mert gondolom kezdő a kérdező ahogy én is. én inkább még csak a kezemet használom. kérdezőnek: nem ciki egyáltalán. sok pasi akkor is örül, ha veled csinálhat vmit. :)
2008. jún. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
elöször en is igy voltam a te helyzetedben, de hidd el egy idö utan mar annyira megszokod a helyzetet h le sem tud majd allitani...es nem ciki
2008. jún. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%
Attól függ h kezdő vagy-e. Mert ha kezdő vagy, majd belejössz. De az a nagy helyzet... gondolkodj kicsit egy pasi agyával... ő kielégít úgy ahogy csak tud, te meg nem adsz neki semmi olyan örömet amit csak egy lány szája és keze tud adni neki. Ciki. Az ilyen lányokra mondják h prűd. Nálunk ez megy.
2008. jún. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%
Nem ciki, én undorodom attól hogy a számba vegyem a "szerszámát" vagy bármi ilyesmi, de a barátom nem bánja, 5 éve vagyunk együtt, semmi gond nincs ezzel, ha nem akarod akkor ne csináld.
2008. jún. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
37%

Na, én is jártam így.

Ez az u.n. "cukkolós qrva" effektus.

Én nyalhatok mint Lassie, öfelsége meg hozzá sem hajlandó érni a farkamhoz.

Igen gyors iramban röptettem meg a delikvenst!!

Egyoldalú, unfair, kvázi paraszt magatartás!

2008. jún. 10. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, csak gondolj bele a fordított esetbe, ha te csinálnád, ő meg nem, hogy esne neked. Lehet hogy még fiatal vagy, akkor meg más dolgokkal kéne foglalkozni, nem a fiúkkal. Olyan dolgokkal, amiket AKARSZ csinálni.
2008. jún. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Szerintem ha szereted és jol megvagytok akkor alap hogy megprobálsz neki adni legaláb annyit mint ő neked, mert igy igazságos:D Ha még nem szolt ezért akkor örülj, hogy ilyen önzetlen.
2008. jún. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Azért szerintem próbáld rávenni magad, főleg ha fontos a pasi. Szerintem bele fogsz jönni. Én nagyon fontosnak tartom hogy tiszta legyen, egyből kellemesebb.
2008. jún. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
24%
Úgy lenne korrekt, hogy ha már nyújt neked szexuális szolgáltatást, akkor te kifizessed. Szerintem egy nyalás kb 3000,- forint lehet, javaslom, hogy kérj számlát, tudod, az APEH...
2008. jún. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!