Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Gáz, ha a párom szex közben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha a párom szex közben másra is gondol? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2008. jún. 9. 09:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem nem olyan nagy gáz, hisz az igazat megvallva néha én is gondolok másra... S ennek semmi köze szerelemhez, vagy szeretethez, egyszerűen beugrik, nem akarom.

De soha nem mondanám el a páromnak.

2008. jún. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
46%
Sztem gáz. A legnagyobb gáz mégis az, hogy elmondja Neked... de mit lehet tenni ez ellen? Ha nagyon kiakadsz, max azt éred el, hogy legközelebb nem mondja el. Énvalszeg ugyanúgy érezném magam, mint az egyik válaszoló; nem tudnék utána vele lenni, mert szeretkezés közben folyton az járna az eszemben, hogy TÉNYLEG velem van- e, vagy csak éppen az én testem van ott... sajnálom. :( Én nem szoktam másra gondolni közben. Vagy ha mégis, akkor az már nem szerelem :S
2008. jún. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
szeret téged ,de mivel pasirol van szó ..ezért nem mondom h érthető.de érthetőbb mert ök nekik a szex fogalom elég tág.Mármint ök szinte minden 10. nővel lefeküdnének.Annak ellenére h beléd van zugva, de erröl nem tehet mert férfi.
2008. jún. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!