Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Gáz, ha a párom szex közben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha a párom szex közben másra is gondol? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2008. jún. 9. 09:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Attól függ mire? kire?
2008. jún. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
mondjuk egy közös ismerősre
2008. jún. 9. 10:15
 3/13 A kérdező kommentje:
akihez már volt köze,de nem akart vele összejönni komolyabban
2008. jún. 9. 10:15
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Ezt neked kell érezni, hogy gáz-e. Rosszul esik? Ha igen, gáz. Ha nem, nem. Amúgy ezt hogy adta tudtodra?
2008. jún. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem próbáljátok ki hármasban.
2008. jún. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
szó se lehet 3asról!!már nem is tudom hogy jött,de elmondta, hogy néha szokott másra is gondolni.ráadásul 1 olyan csajra akit utálok pfff...szóval így gáz.Aztán besértődtem és megkérdezte haraxom-e.Erre fogtam a cuccom aztán hazaakartam menni, de nem engedett.Most akkor szeret,vagy nem?Nektek ez durva lenne?Vagy hol a határ?
2008. jún. 9. 10:30
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én szerintem tuti h.szeret téged m.elmondta ezt,és őszinte volt veled és azért is m.nem akarta h.elmenj!sajnos azt nem tudom h.mit lehet tenni ez ellen:(.megkell neki mondani h.ez neked eléggé rosszul esik,hátha ez segít!rmélem megoldódik a probléma!!
2008. jún. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%
Gáz. Hogy képzeli. És még meg is mondja. Pfujj.
2008. jún. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát! Én ha szeretek valakit, nem gondolok másra! Ha másra gondol, menjen és legyen vele boldog! Nem irigyellek. Valamit csinálni kell, az biztos mert ez így nem okés. Ha nem vágtál hozzá jópofát, az már egy lépés. Ha nekem a pasim ilyet bejelentene, utána nem biztos hogy együtt tudnék vele lenni, valószínű mindig eszembe jutna aktus közben hogy vajon most ő rá gondol-e, szóval én biztos otthagynám, ha nem is rögtön, de úgysem menne hosszabb távon. Ezért írtam, hogy ha neked gáz, akkor gáz. Meg az is kérdés, hogy miért gondol másra, valószínűleg mert mással szeretne lenni, az meg már rég rossz, akkor minek is együtt lenni?
2008. jún. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
33%
Ha csak gondol másra, akkor az az ő dolga, előfordul. Ha elmondja neked, akkor idióta, ha pedig megteszi, akkor morálisan nulla.
2008. jún. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!