Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem ciki, h vkinek van barátja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ciki, h vkinek van barátja de közbe masztizik?

Figyelt kérdés

Nagyon jó a barátomal az ágyban meg minden, csak azé néha otthon is csinom magamnak, de nem mondom meg neki, me 1. ciki. 2 lehet rosszra gondol h ő nem jó az ágyba nálam.

Nektek mi a véleményetek??


2008. jún. 5. 21:36
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
ÉrtemxD
2008. jún. 7. 12:10
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ciki. Én is szoktam, pedig van feleségem. Igaz közben Rá gondolok, illetve elfantáziálgatok arról, hogy szeretkezünk. Az ágyunkba fekszem, és valamilyen ruhájét szimatolom közben. Azt nem tudom, hogy Ő maszturbál-e, de szerintem igen. Sosem került szóba, de lehet hogy egyszer előhozom a témát.

31/F

2010. dec. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!