Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem ciki, h vkinek van barátja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ciki, h vkinek van barátja de közbe masztizik?

Figyelt kérdés

Nagyon jó a barátomal az ágyban meg minden, csak azé néha otthon is csinom magamnak, de nem mondom meg neki, me 1. ciki. 2 lehet rosszra gondol h ő nem jó az ágyba nálam.

Nektek mi a véleményetek??


2008. jún. 5. 21:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem cikki.

teljesen természetes dolog ezért nincs mit rajta szégyelni...

azon sincs mit szégyelni hoyg akkor is szeretnél egy kicsit élvezkedni amikor nincs veled...

(egyébként is szinte mindenki csinálja szóval nem hinném hogy meglepődne hogy te is)

2008. jún. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van pasim, de van hogy egy hétig nem látom és akkor én is csinálom. Ebben nincs semmi ciki. Meg szerintem amúgy sem. Ha neked több élvezetre van szükséged, mint amennyiszer együtt vagyok, akkor ez van... Ha rákérdez, akkor mond meg, hogy masztizol is néha, de nem azért mert nem jó az ágyban, hanem azért, mert szükséged van rá. De máskülönben meg nem kell neki megmondani.
2008. jún. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van barátom de én is szoktam masztizni mellette is. Mondjuk ő tudja, néha szekál is vele :) Sajna nincs mindig itt velem, amikor én rákívánok. :S Szal nem ciki.
2008. jún. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
Nekem a legjobb haverom volt az aki most a pasim, és vele már azelőtt h.jártunk voolna mi már +beszéltük ezt a témát, és tudja h.én szoktam, sőt azt is tudja h.mit szoktam csinálni pontosan..Ám nem vok olyan aki erről mindenkinek beszél..ezt csak ő tudja, senki más:)
2008. jún. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki...női szükségletek! :D

Mindenkinek van szüksége egy kis kényeztetésre...akár magától is!!

2008. jún. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Szerintem 99%, hogy a pasid is szokott, ez olyan dolog, hogy mindenki csinálja, de senki (vagy nagyjából senki) nem beszél róla.
2008. jún. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is mindenki szokott. Néha jó akár stresszoldásnak ha távol vagy a párodtól, meg kényelmes, mert csak magadra kell figyelni, úgy csinálod ahogy a legjobb neked.
2008. jún. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%
ciki a csinom szó használata, a maszturbálás emellett eltörpül, csináld nyugodtan
2008. jún. 6. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köccike a válaszokat!

Nem ciki h így írtam le, nekem így yo!

2008. jún. 6. 12:40
 10/12 anonim ***** válasza:

férfi vagyok, általában jo szereto jelzot kapok, ki is teszek a baratnomnek ahogy csak tudok, jo a szex, mindig jol ki van a végére, mégis van amikor mind a ketten masztizunk...

ez oan megcsallak téged önmagammal... tudod...változatosság... xD

2008. jún. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!