Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szabad elfogadni pénzt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szabad elfogadni pénzt a szerelmeskedésért? És ha igen akkor mennyit?

Figyelt kérdés

Hétvégén összejöttem egy fiúval, elmentünk hozzá. Amikor elbúcsúztunk megkérdezte hogy 5000 elég lesz-e?

Nem értettem, erred egy 10000-st csúsztatott a táskámba. A barátnőn szerint, ha volt orális is akkor az nem is sok, de én még sose kaptam pénzt a szexér, ez tök ciki. De azért jól jött a pénz, apán nem él, anyám le van %kolva.


2008. jún. 3. 11:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
persze,amit adnak fogadd el!!zsebre a lóvét,és irány a pláza!
2008. jún. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ne bántsátok szegény lányt, lehet hogy a fiú hosszú távon tervez veled, vedd fel ha hív és menjetek el egy romantikus helyre.
2008. jún. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

tényleg, h ismerted mweg? mekkora köztetek a korkül? ha én felugrok chatre szórakozni, akkor mindig tuti belémfut egy olyan 30-as pasi, akinek nincs nője....fúj..köszönöm......:(

de ha nem lenne pasim, hát...:) még a végén milliomos leszel:XDXDXD

2008. jún. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
de ha valakivel összejöttél, nem komoly kapcsit tervezel??????
2008. jún. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
18%
Ilyet csak is a kurvák csinálnak! Már ne is haragudj!
2008. jún. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
22%
ribanc vagy, ez van, ezt kell elfogadnod.Kérdezd meg a szüleidet büszkék e rád.
2008. jún. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

az előttem szóló mondhatna hasonlót magára... itt épp az a lényeg, hogy a kérdező nehéz és új helyzetben van, semmiképpen sem nevezhető ribancnak - nem ő kért pénzt, és most nem tudja, hogy mit kell ilyen helyzetben tenni...

szerintem ha érdekel a pasi, akkor beszéld meg vele, nyíltan kérdezz rá, hogy mi volt az a pénz, és mondd meg neki, hogy te mit gondolsz erről... ha nem érdekel, akkor lépj túl ezen az ügyön és ne keresd azt a férfit... én azt mondom, hogy ne folytasd csak a pénzért, van ami annál fontosabb!

2008. jún. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Aki 10'000-et elfogad az kurva, aki 200'000-el sem éri be, az feleség.
2008. jún. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
ha kurva vagy akkor nem gáz
2008. jún. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mondjuk én felvenném a telefont és meg is kérdezném a srácot, hogy: ad1, miért adott pénzt? ad2, mit akar tőled? Lehet, hogy csak taxira adta és nem nézett kurvának. Tisztázni kellene vele.
2008. jún. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!