Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szabad elfogadni pénzt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szabad elfogadni pénzt a szerelmeskedésért? És ha igen akkor mennyit?

Figyelt kérdés

Hétvégén összejöttem egy fiúval, elmentünk hozzá. Amikor elbúcsúztunk megkérdezte hogy 5000 elég lesz-e?

Nem értettem, erred egy 10000-st csúsztatott a táskámba. A barátnőn szerint, ha volt orális is akkor az nem is sok, de én még sose kaptam pénzt a szexér, ez tök ciki. De azért jól jött a pénz, apán nem él, anyám le van %kolva.


2008. jún. 3. 11:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hogy csak egyéjszakás kalandra kellettél neki.
2008. jún. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Azóta küldött már 3 SMS-t és hívott is, de nem vettem fel.
2008. jún. 3. 11:26
 3/20 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy így fogalmazok, de lehet, hogy azt akarja, hogy te legyél a kurvája. Ha számodra elfogadható, hogy pénzt kapsz azért, mert szexelsz vele, akkor csináld. De másoknak ne hangoztasd, hogy miből van pénzed.
2008. jún. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Abszolút nem kezelt kurvaként. Udvarias volt, szépen beszélt, előzékeny volt, sőt romantikus. Nem tudnám elképzelni róla mit írsz.
2008. jún. 3. 11:58
 5/20 anonim ***** válasza:
Pedig szerintem igaza van az elöttem szólónak. Lehet kicsit durván fogalmazott, de szerintem is csak a szexért kellesz neki. Ez a dolog működhet is 1 darabig, csak félő, hogy netalán beleszeretsz(irtad, hogy kedves stb.) Viszont neki meg majd nyilván lesz barátnője és innentől jönnek a problémák...
2008. jún. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen igazak az előttem szólók.

Létező dolog, amikor a férfi csak úgy érzi teljesnek az egész kapcsolatot, ha fizet a "szolgáltatásokért". Tehát van olyan, hogy házasságban él a férfi, monogám kapcsolatban él, mégis úgy teljes az élete, hogy "fizet" a feleségének a szexért. Ez perverzió, viszont abszolút tolerálható.

Ki kell deríteni, hogy mit szeretne a férfi és utána dönteni a továbbiakról.

2008. jún. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
A készpénz szerintem a kimondottan prostitúciónak számító "tevékenységnél" elfogadható. Ha egy férfi nem kurvának tekint egy nőt, de szeretné viszonozni, amit kapott, akkor ajándékot vesz, elvisz egy elegáns helyre, de nem készpénzt ad! Azt a kurváknak szokás. Ebben az esetben ez szerintem nem elfogadható.
2008. jún. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
45%
Szerncséd van, 10e alatt kurvának minősülnél, 10e fölött azt mondják majd rád: okos lány.
2008. jún. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
33%
És hol jöttél össze vele, a hatos úton találkoztatok, ahol véletlenül pont "stoppoltál" miniszoknyában és neccharisnyában?
2008. jún. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Azt mondod, abszolút nem kezelt kurvaként. Akkor mi az a tízezres?! Ha elfogadsz pénzt szerelmeskedésért, ne lepődj meg ha kurvának tartanak.
2008. jún. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!