Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy lehet ellenállni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ellenállni a kísértésnek, ha a volt pasimtól teljesen begerjedek?

Figyelt kérdés
Együtt élek a párommal és nagyon szeretem, jó a szex is, de valahogy ha az exem a közelemben van, megőrülök. Néha rámjön és megőrülök, annyira hiányzik. Milliószor megbeszéltük, hogy nem talizunk, nem beszélünk, de félévente valamelyikünk mindig jelentkezik és nem bírunk ellaállni a kísértésnek. Mit tegyek?
2008. máj. 31. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerelmes vagy az ex pasidba:)
2008. máj. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem vagyok belé szerelmes, mert nem tudnék vele élni, már megpróbáltuk, nem ment. Szexuálisan vonz, de nagyon.

A páromba vagyok szerelmes. Őt imádom. :-)

2008. máj. 31. 11:16
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Ne találkozz vele! Én is így kerülöm el az ilyen helyzeteket. Első válaszoló vagyok:)
2008. máj. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam már, de mindig akkor jelentkezik, amikor "jól esne" vele egy kis beszélgetés és aztán mindig beadom a derekam.
2008. máj. 31. 11:17
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
tartsd meg szeretőnek az exet. :)
2008. máj. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%

Én is vagyok így egy sráccal...nem tudnék járni vele, de nagyon tetszik és annyira vonzódom hozzá sexuálisan...annak ellenére, hogy 2 éve van barátom, aki számomra az igazi és nagyon imádom.

Nem lehet mit tenni...ellen kell állni, még ha nehéz is.

Neked kell tudnod, hogy mi a fontosabb.

2008. máj. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nem hittem volna, hogy van még nő rajtam kívül ilyen problémával..

Dettó ugyaez van nálam is.. és én le is feküdtem az exemmel.. és olyan volt amilyennek vágyaimban elképzeltem.. de utána nagyon kemény volt..mindketten tudtuk, h (így 2,5 évvel a szakítás után) nem kezdhetjük újra..nem lenne értelme..és nem is működne.. én a barátságot és időnként csak szexet el tudtam volna képzelni..sőt még most is el tudnám,de ő nem.. és ez tök fura, h neki vagy mindenestől kellek vagy sehogy! De neked könnyebb, hisz van párod!(szerintem)Bár most én is épp alakulóban vagyok egy sráccal,de szexuálisan nem vonz..mert még mindig az exem kell(ene)..viszont tőle csak az!

Az egyetlen megoldás, h ellenállsz a kísértésnek, persze ezt az is befolyásolja, h az exeddel milyen kapcsolatban vagy!

2008. máj. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha az exeddel jobb a szex mint a mostiddal, vagy a mostival vannak problémáitok, akkor azért. Ha csak pont azt kapod meg az extől amit a mostitól nem, akkor megoldás lehet ha "beidomítod" párodat. És bárkinek aki azt hinné egyedül van... Hűséges csajnak hittem magam, de kiderült hogy sajnos vannak kivételek, azaz egyetlen: az ex...
2008. jún. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!