Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nincs orgazmus, mindig csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs orgazmus, mindig csak "majdnem". Miért van ez?

Figyelt kérdés

Szóval eddig lassan fél éve nincs, már sok kérdést kiírtam ezzel (kb 3-at :)) , mostmár eljutottam odáig, hogy jönnek a MAJDNEM-ek.. ez jó!? :( Mert nekem nem.. rémesen idegesítő.. tudom,h valamilyen szinten haladás, de.. nem értem a dolgot. Már tényleg érzem, h megvan az a pont, jó érzés, stbi stbi.. de nem megy. Mintha egy végtelen skála lenne, és a végtelenben van az orgazmus. Már nem is annyira koncentrálok magára az orgazmusra.. vagy akkor lesz az igazi, mikor TELJESEN el tudom felejteni, ne is jusson eszembe, h arra törekszem?

Köszi a válaszokat előre is, szerintetek mi lehet?


Jah, és van mégegy probléma, hogy mondjam el a barátomnak, hogy teljesen máshogy kéne próbálnia kielégítenie engem? Rájöttem, hogy az első tök jó volt, (pedig akkor csinálta legeslegelőször) de utána vhogy.. nem érzi, hol jó.. egyszerűen nem tudja, de egy kicsit kínos lenne.. közbe irányítsam? Vagy előtte mondjam el, az alapdolgokat? (mint pl. egy pont csak akkor jó érzés, ha sóhajtok..)

Szóval köszi :)


2008. máj. 30. 22:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan irányítsd, a kedvesed díjazni fogja, hiszen nem úgy születik egy férfi, hogy mindent tud. Mutass neki utat!:D

A sóhajodból pontosan tudni fogja, ha jól csinál valamit!

szió

Petranova

2008. jún. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
:) Köszi. igen, tudnia kéne.. de vhogy nem képes felfogni , h ez alapján kell tájékozódni :-# :)
2008. jún. 3. 22:31
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem sokáig nem volt orgazmusom(27 vok),mert szégyenlős voltam.miota férjhez mentem 4 éve, na azota van.a férjem elött soha senki nem sugta a fülembe hgy milyen jo amit csinálok.és nem élvezett hangosan belém,sex közben jónak érzem magam,piszok jónak még akkor is ha az egész napom el van cseszve.Csak hallgatom a sohajokat,szomjazom a csokokat,és élvezem a szexet!mostanába 2 orgazmusom van álltalába,1 hüvelyi és 1 csiklo-i
2008. jún. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én az utolsó válaszolóval kapcs. kérdeznék: Ez hogy lehet, h nagyon sokáig nincs, és utána mégis lesz? Akkor ez nem feltétlenül egy fizikai adottság, h van-e vagy nincs, hanem azzá fejlődhet? Nekem sem volt még, már 3 éve élek szexuális életet..és elszomorít, h egy csomó csajnak van, aki össze-vissza lefekszik akárkivel. én pedig nem érdemlem meg? :S
2009. nov. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

na ez engem is érdekelne. A barátommal 2 éve vagyunk együtt, kb fél évig majdhogynem minden egyes együttlétet orgazmus követett (persze minden kezdet nehéz), aztán elkezdtem bogyit szedni, attól csökkenhet ugye a libidó, de elmúlhat az orgazmus is?? nekem ez fura... azóta már 2féle másik fog.gátlót is próbáltam, most az újjal a libidó kb. visszajött, de no orgazmus... mármint hüvelyi... nekem még nem oldódott meg, de remélem neked meg fog!

Ja és állítólag a fiúk szeretik, ha a lány határozott és tudja, mi a jó neki, ergo irányítgasd nyugodtan :) Az én barátomat nem zavarja sőt. Amúgy is jobb szólni, hogy máshogy csinálja, mint színlelni, hogy jó.

2011. márc. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Kérd meg a partnered hogy többet foglalkozzon az előjátékkal.(legalább 20 percet) Ha kell nyaljon ki vagy segítsen az ujjával így nem fog fájni a behatolás. Amikor már fölötted van akkor is izgasson és te is őt egészen a behatolásig.Nekem ez bevált. + Tartsatok egy olyan napot, amikor csak a partnered kényeztet téged (TE NEM TEHETSZ SEMMI OLYAT MAX SIMOGATÁS)és így jobban megismerheti a tested. de szólj neki hogy neked ilyenkor hol jó. Ha kell vágykeltőként be is köthetitek a szemedet így jobban érzed az érintéseket.

Esetleg van valami ami felizgat?

2012. máj. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!