Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nincs orgazmus, mindig csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs orgazmus, mindig csak "majdnem". Miért van ez?

Figyelt kérdés

Szóval eddig lassan fél éve nincs, már sok kérdést kiírtam ezzel (kb 3-at :)) , mostmár eljutottam odáig, hogy jönnek a MAJDNEM-ek.. ez jó!? :( Mert nekem nem.. rémesen idegesítő.. tudom,h valamilyen szinten haladás, de.. nem értem a dolgot. Már tényleg érzem, h megvan az a pont, jó érzés, stbi stbi.. de nem megy. Mintha egy végtelen skála lenne, és a végtelenben van az orgazmus. Már nem is annyira koncentrálok magára az orgazmusra.. vagy akkor lesz az igazi, mikor TELJESEN el tudom felejteni, ne is jusson eszembe, h arra törekszem?

Köszi a válaszokat előre is, szerintetek mi lehet?


Jah, és van mégegy probléma, hogy mondjam el a barátomnak, hogy teljesen máshogy kéne próbálnia kielégítenie engem? Rájöttem, hogy az első tök jó volt, (pedig akkor csinálta legeslegelőször) de utána vhogy.. nem érzi, hol jó.. egyszerűen nem tudja, de egy kicsit kínos lenne.. közbe irányítsam? Vagy előtte mondjam el, az alapdolgokat? (mint pl. egy pont csak akkor jó érzés, ha sóhajtok..)

Szóval köszi :)


2008. máj. 30. 22:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Amikor már érzed, hogy jó, akkor ne váltsatok pózt, próbálj meg ugyanúgy maradni és mond közben a párodnak is, hogy csinálja ugyanúgy. Az is jó ötlet, hogy vezeted a párod, mond meg neki nyugodtan, hogy hogy jó neked, hogy azt a pontot izgassa. És persze próbálj egyáltalán nem arra gondoloni, hogy orgazmust akarsz. Remélem így már tényleg sikerül!
2008. máj. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Húha hát ez nem egyszerű probléma. Elöljáróban pár kérdés: csinlátad már magadnak? Vagy szoktad csinálni? Ha igen akkor van orgazmusod?


Egyébként a barátodnak meg a száddal tudod elmondani. Ne légy szégyenlős, mért lenne kínos? A szerelmed nem? Ha tényleg szeretd ő az akivel mindent meg tudsz beszélni, vagy mégsem? Ha nem akkor gondok vannak. A szeretkezés mindig két emberről szól, szvsz az hogy már majdnem az egyáltalán nem jó, az azt jelenti hogy a srác nem figyel rád. Bár kiváncsi lennék mik a válaszaid akkor többet tudnék segíteni.

2008. máj. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Az első válaszadónak: Ugyanígy próbáltam/próbáltuk, semmi nem lett belőle, egyszerűen nem akar összejönni.

A második válaszolónak: Most lesz kb. fél éve, hogy egyáltalán nincs. A barátomat szeretem persze, szerelmes is vagyok, és vele még a kapcsolat elején ugye kétszer sikerült, onnantól nem. Azóta is gondolkozom rajta, h mi volt akkor, ami most nincs... Minden ok, felizgat, amit csinál, azt is jól csinálja végülis (mostanában nem végülis). Az benne lehet a dologban, h tisztában vagyok vele, hogy ki az Igazi? Az előző páromnak majdnem minden randin sikerült eljuttatnia a csúcsra, és akkor nem tudtam neki annyira örömet szerezni. ( http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__28..

Szóval ez van, az önkielégítés se megy. Azt mondták erre sokan, h az már komoly lelki probléma lehet. Egy barátom azt mondta, hogy az önkielégít arra való, h megismerjem a testem és a testem reakciót.. ez rendben van, de ha már ismerem, akkor nem az lenne a normális, hogy sikerül is kielégíteni magam? Még sose sikerült.

Köszönöm előre is a válaszod!

2008. máj. 30. 22:56
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Elolvastam a másik kérdésedet is. Igen ez már nagyobb baj mint ahogy hittem. Az első és legfontosabb hogy nyugodj meg. Hidd el nem dől össze a világ ha nem mész el. Az hogy kit szeretsz jobban az annyira nem számít, bár nem is tudom, szex közben az "Igazira" gondolsz, vagy szoktár rá gondolni?


Én első körben azt javaslom próbálkozz egyedül függeszd fel a pároddal egy picit a szexet. A srác ha szeret meg fog érteni, egyébként az hogy az elején ment a mostanság meg nem, az azt is jelentheti,hogy a srác már nem figyel úgy rád.

Kényeztesd magad. Lazulj el, nem tudom neked hogy kényelmes, ha gondolod lehet a kádban, vagy gyújts gyertyákat és illóolajat csöpögtess, a lényeg hogy teljesen relaxálni tudj. Ha úgy érzed ellazultál csak akkor kezdj neki. Ne az legyen a cél hogy elélvezz, ne is gondolj rá, fogd fel úgy mint egy kellemes esti "altatósimit". Ha nem megy elsőre próbáld másnap újra. nem kell kapkodni. Ismerd meg maximálisan a tested. Ha egyedül sem megy akkor nem biztos hogy tudod egészen mi jó neked.

Másik megoldás hogy megkéred a párod hogy ő kényeztessen. Ha nem egy önző állat akkor meg fogja tenni. Csak ő neked! Nem tudom hogy álsz hozzá az orális szexhez. Vannak lányok akik nem szeretik. Ha te igen akkor kérd meg hogy úgy próbálja meg, segíts neki, beszélj hozzá hogy neked mi jó mi az ami kevésbé. Próbáljátok ki hogy közben az ujjait is használja.

Vagy csak egyszerűen feküdjetek egymás mellé, legyen az egésznek romntikus, meghitt, relaxáló hangulata, és az újjait haszánlja, közbe csókolgasson miegymás, tudod kényeztessen el teljesen ahogy ezt egy nő megérdemli. Ebben az a jó hogy ott vagytok egymás mellett, a fiú tud figyelni az apró reakcióidra, lihegésre stb. Közbe azért segíts neki.

Persze ez csak akkor működik ha maximálisan bíztok egymásban.

Remélem segítettem, bocs hogy ilyen hosszú lett remélem ártágod azért magad rajta ;-)

2008. máj. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy, köszi a választ.

Nos, a következő van: Mind megtörtént már, amit leírtál, orálisan is csinálta sokszor, nem is tudom.. Jóó, dde úgy érzem, nem tudnék elmenni, mintha túl gyengéd lenne maga az érzés, ha pedig vadabb, akkor azért.. Nem igazán jön be.

A testemet ismerem. Ez biztos. Önkielégítésnél is pont ugyanez a helyzet. Mielőtt bekövetkezhetne, megszűnik az érzés, az izgalom. Hihetetlen.. De .. engem már nagyon idegesít:S

RÁadásul tudom, h lelki oka van, ez a legrosszabb. És nem tudok rájönni mi...

A nagy ő-re úúgy nem gondolok, esetleg kiváncsi lennék, h neki sikerülne-e még.. dehát azt nem lehet.

A párommal amúgy tökre rendben van minden, szerelem szenvedély minden megvan, bizalom is, stbi.

A szex is fáj majdnem mindig, a behatolás is , és ami utána jön, az is.. sikosítót nem akarunk. És nem is érezzük, hogy nem lennék elég nedves...

Szóval.. Lehet, h tök reménytelen vagyok :) igaz?


:(

2008. máj. 30. 23:37
 6/16 A kérdező kommentje:
Jah, és maga a probléma aggaszt.. hogy nem tudom megoldani.. hogy képes voltam már nem is egyszer, hanem mindig, bármikor az orgazmusra.. és mégsem értem mi lehet! Most is szerelmes vagyok. Akkor is az voltam. És első két alkalommal sikerült a mostanival is :(
2008. máj. 30. 23:38
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha képtelen vagy magad megoldani, és tényleg már ennyi mindent próbáltál, akkor menj el orvoshoz!

Mesélj el neki mindent - valószínűleg fog tudni segíteni.

Ne hagyd, hogy ez maga alá temessen! Szurkolunk neked!

2008. máj. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :) Most írtam egy dokinak, aki e-mailbe fog válaszolni minden remény szerint.. Feladni nem fogom.
2008. máj. 31. 00:01
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Húha nem is tudom mire válaszoljak most hirtelen. Talán a síkosítóval kezdeném. Nem tudom mért nem próbáljátok ki, egy egészen más érzés, más élmény. Ne félj víz alapú úgyhogy nem lesz tőle bajod, persze ajánlom a márkásat. Ez jó nem csak konkrét közösülésnél de maszturbációnál, vagy előjátéknál is.

A leki ok? Biztos benne van nagyrészt az hogy nagyon akarod, még ha úgy is érzed hogy nem. A jelenlegi barátnőm is ilyen volt. Stresszelt de ő nem vette észre magán. Szerencsére már megoldottuk, de ez hosszú és nehéz folyamat volt és nektek is az lesz. Próbára teszi a kapcsolatotokat, de hidd el rendbe fog jönni.

Ami engem aggaszt az a fájdalom rész. A szexet úgy nem fogod élvezni ha fáj. Itt szerintem több probléma együttes oka van.A lelkiben nagyon nem tudok segíteni, arra neked kell rájönnöd, hidd el ott van valahol csak nehéz megtalálni.

A testi már más tészta. Félek hogy alapból félsz attól hogy fáj ha belédhatol. A többi barátoddal is szeretkeztél már vagy csak petting volt?

Nem kéne fájnia. Gondolom kicsit szűk. Igaz? Ez nagy élmény egy srácnak, de a lányoknak nem biztos, hogy ne fájjon azt a srácnak kell megoldani. A leghatásosabb módszer szerintem, amit én is alkalmazok sikerrel :P az hogy az újjaimmal finoman megtágítom. Így már sokkal kevésbé fog fájni. Persze csak óvatosan elsőnek csak 1, utánna jöhet a 2db ujj és igény szerint ha már az is kellemes de még nem elég akkor a többi. Bár ez ritka hogy szükséges ;)

Mit értesz azon hogy: "és ami utána jön, az is"?

2008. máj. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Sszia mégegyszer:) És köszönöm megint a válaszod.

Holnap válaszolok reggel, de most el kell utaznom! Az msn címed nem tudnád megadni? NAgyon hálás lennék, ha a Te barátnődnél is ez volt, az már legalább valami.. Köszi!

2008. máj. 31. 08:45
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!