Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet észre venni ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet észre venni ha a pasink elmegy?

Figyelt kérdés
2008. máj. 28. 12:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Huu, baszki!!Hány éves vagy?????:S 7???ezek a kérdések....anyám...jót röhögtem az tutixDDDD

Am meg a "normális kérdésedre" válasz pedig ugy h: lehet látni egy h vmi kijöt belőle, avgy ha szájal csinod akko meg érzed h vmi megy a szádba! Meg lehet látni rajta, meg utána tök fáradt meg bizti nyög vagy sohajt v vmi!

De ien hülye kérdéseket lécci sztem mellőzd!!!!!!!!!!!!!!!!

2008. máj. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
Hirtelen üres lesz a szoba.
2008. máj. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Szerintem arra gndolt, hogy szex közben...


Azt érzed, hogy a benned levő pénisz összehúzódik többször egymás után. Meg lelassítja a partner a mozgást, esetleg egy-két kisebbet lök még.

2008. máj. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
9%
fingik egyet
2008. máj. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Volt bnőm mindig tudta már előtte pár mp-el h mikor megyek el, először csodálkoztam aztán csak annyi a megoldás h keményebb a fa... ja hogy gyerekkel beszélek?:O a fütyije
2008. máj. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ha nem bírod észrevenni, az azért van, mert még nem ment el... tejóisten
2008. máj. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Igenis van olyan, hogy valaki nem érzi gumi nélkül sem szeretkezés közben, hogy mikor megy el a pasi. Vagy azért, mert még nem nagyon tapasztalt, de vannak olyan nők, akik egész életükben nem érzik. Egyébként szerintem minden ilyen tárgykörú kérdésben nőgyógyászt kell kézdezni (én is tőle tudom).
2008. jún. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Közli,hogy most már mehetsz mosogatni.


grr

2008. jún. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem tök mindegy? egyébként leszáll rólad.
2008. jún. 10. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!