Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet észre venni ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet észre venni ha a pasink elmegy?

Figyelt kérdés
2008. máj. 28. 12:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
51%
Már bocs de ritka hülye vagy. Talán nem látod, avgy érzed hogy valami kijön neki ? xD
2008. máj. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit karcsú a kérdés. Nem írtad, hogy hogyan. Ha ruhában vagytok és úgy izgatjátok egymást, vagy ruha nélkül... vagy szex közben... mire gondolsz?
2008. máj. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát legegyértelműbb jele az, hogy ondó lövell ki a péniszéből, de ha gumival szexeltek, akkor lehet, hogy ezt észre sem veszed (mondjuk mert tapasztalatlan vagy). Ha így van, akkor onnan tudod, hogy elélvezett, hogy megváltozik az arckifejezése, vagy nyög aztán kis idő múlva lankadni kezd a pénisze :)

Aztán valószínűleg tényleg elalszik :)

2008. máj. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
100%
becsukja maga után az ajtót...
2008. máj. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
na ez poén volt , xD gondolom te vagy az aki mindig hülyeségeket irogat mindenhova, de én rajongok érted .. :D
2008. máj. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
De hogy!Én még csak tegnap előtt regisztráltam és ez még csak a harmadik kérdésem, a másik kettő tényleg komoly volt nagyon.
2008. máj. 28. 13:51
 7/19 anonim ***** válasza:
Megérzed. Mikor elmegy, előtte az összes izma megfeszül pár pillantara, kilövell az ondó (olyan nincs, hogy ezt ne érezd meg), végül elernyed a teste. Majd megtapasztalod! :)
2008. máj. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ajj, én is az ajtósat akartam írni, de lekéstem. :D
2008. máj. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Hűűű hát szerintem nyög egyet vagy megszorít valamit (persze finoman), arckifejezésből is lehet látni, ha szex közbe látjátok egymás arcát. Ha hátulról csináljátok, akkor kicsikét lassítani fog a tempón és lehet az utolsó 3-4 "lökés" erősebb meg nagyobb lesz és kész. JObban nemtom leírni, de inkább pasinak kéne válaszolnia :)
2008. máj. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ha tudod mit jelent egy hímnek az orgazmus, akkor ott a válasz, ha nem, minek akarsz szexelni? :)
2008. máj. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!