Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az anál szex nem ártalmas?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anál szex nem ártalmas? Nem inditja meg közbe a székletet? Olyan ciki, de én ettől félek. És az normális hogy fájt egy picit?

Figyelt kérdés

Szombaton szeretkezés közben,a barátom bedugta az újját a popómban.Olyan hirtelen bedugta,hogy egy picit fájt,vagy kellemetlen volt.Még nem csinálták nekem a popószexet,és félek is tőle,mert a barátom szeretné,és én is de....

Lehet hogy hülyeség,de én előttem az van,hogy ha oda bedugja,nem inditja meg a székletet??:S:S:S:S:S


2008. máj. 26. 13:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Sok ilyet hallani,hogy valaki az elején még hetero volt feleséggel ,gyerekkel együtt,aztán hirtelen homi lett(példa az én volt férjem).Tőlem is akart anált,de nem kapta meg!Lásd erre elváltunk és azóta van egy barátja..hát éljenek boldogságban egymás belében!

32/Nő

2012. nov. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Szia nálunk sem okoz wc problémát a dolog... a popo szexpedig akkor jön láthatárra ha én igénylem vagy ráhangolódom, valóban ha odafigyelnek rád és kellöen megvolt a sikositás..stb nagyon csodás érzés tud lenni 1000x hamarabb van orgazmusom mint hüvelyben... :) én csatlakozom apozitiv hozzászolásokhoz :)
2013. jún. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!