Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az anál szex nem ártalmas?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anál szex nem ártalmas? Nem inditja meg közbe a székletet? Olyan ciki, de én ettől félek. És az normális hogy fájt egy picit?

Figyelt kérdés

Szombaton szeretkezés közben,a barátom bedugta az újját a popómban.Olyan hirtelen bedugta,hogy egy picit fájt,vagy kellemetlen volt.Még nem csinálták nekem a popószexet,és félek is tőle,mert a barátom szeretné,és én is de....

Lehet hogy hülyeség,de én előttem az van,hogy ha oda bedugja,nem inditja meg a székletet??:S:S:S:S:S


2008. máj. 26. 13:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
megelőzhetné egy beöntés és akkor nem kell ilyesmitől tartanod, vagy ha ezt kellemetlennek érzed akkor ne egyél előtte 1 napig! Mondjuk a záróizmok nagyon ki tudnak tágulni ugyhogy ártalmas is lehet ha erre gondolsz, persze az óvszert azt használjátok!
2008. máj. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
Beöntést szoktak előtte alkalmazni. Meg használjatok síkosítót, mert meg is repedhet a beled... és az nem kellemes. És igaz az is, hogy a végbélzáró izmot kitágíthatja, ha sokat csinálod...
2008. máj. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
az én pasim is akarja, de amíg velem van, addig esélye sincs ilyen baromságra. a végbél nem erre van kitalálva. nem kell minden lyukat betömni a nőkön.
2008. máj. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
ja, és még annyi h nekem volt végbélrepedésem... hát köszi azt a fájdalmat. hónapokig szenvedtem tőle, mire begyógyult. nem kívánom senkinek.
2008. máj. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
38%

Annyit mondanék neked, hogy ha te is ki szeretnéd próbálni, tedd azt. Nem kell feltétlenül beöntés. Mi úgy szoktuk, hogy ugyebár elmegyek wc-re "nagydolgozni", zuhany, és mehet :D.

Aki pedig ilyeneket ír, hogy megrepedt, meg fú de szar volt, meg izé, .... annak pedig annyit mondanék, hogy a párjuk nem figyelt oda rájuk eléggé. Azt én is tudom, hogy a hirtelen behatolás kellemetlen. De azt mondani kell neki, hogy szép lassan :). Sikosító mindenképpen, és előtte az ujjával térképezze fel a terepet, hogy a behatolás könnyebb legyen! Nem lehet baj, az én pasim farka, hááát igencsak vastag, de sosem volt baj...És elmondanám, hogy jobban szeretem, mint a megszokott "punciba-fütyit". Isteni élmény! Nekem.Legalábbis.

;)

2008. máj. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Csatlakozom az előttem szólóhoz!

Velem se vlt még semmi repedés, ugyanis a párom irtó figyelmes , az is lehet, ha már ezt is megtesszük értük.

Ha az esti mulatságok hive vagytok akkor délelőtt próbáld meg kiűriteni a szervezetedet, este fürdés, sok sikosító meg előjáték, és akkor nemhogy fájni fog, hanem nagyon is élvezni fogod.

2008. máj. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszi,ez már megnyugtatóbb,mint amibe rossz tapasztalatok vannak:) de köszi mindenkinek aki irt.
2008. máj. 27. 19:13
 8/12 anonim ***** válasza:
39%
Barátod látens homoszexuális. Figyeld majd meg hogy megnézi e az utcán a szembejövő fiúkat. Ha nagyon megnézi őket, akkor ne számíts hosszú kapcsolatra, velem is ez volt, de a fiúm elhagyott és összejött az edzőjével (egy másik pasival). És azt mondta hogy tévedés volt. A legjobb ha megbeszéled vele, hogy ne okozzon később nagy csalódást.
2008. máj. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
43%
Az én barátom is nagyon figyelmez volt, de azóta háromszor is előfordult, hogy egy puki több lett azaz "Bement", Úgyhogy ennek vége.
2008. máj. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
a párom nem buzi,már bocs. akkor minden férfi az aki azt csinálja? nem hiszem.én se vagyok lezbikus,pedig smároltam már barátnőmmel.kicsit érdekes lenne.
2008. máj. 30. 07:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!