Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit érzek mikor a pasi szerszá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érzek mikor a pasi szerszáma bennem van? Mit csinál ott bent?

Figyelt kérdés
2008. máj. 19. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem értem a kérdést.mit csinál ott bennt? Hát ki-be húzogatja, ha ez megfelelő válasz, de nem tudom, mire gondolsz pontosan. Hogy mit érzel, az meg egyén függő. Egyik ismerősömnek orvoshoz kellett fordulni, mert akármit csinált fájt neki, amúgy talán enyhe csiklandozáshoz, és masszírozáshoz tudnám hasonlítani, de ez nem tudom szavakba önteni.az érzés függ a pozíciótól, a sebességtől a vastagságtól, hogy mennyire vagy beindulva... stb.
2008. máj. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia.Szerintem ha ilyent kérdezel akkor még nem vagy felkészülvel a sexre - vagy csak kamukérdés. (Nem akarlak megsérteni!)
2008. máj. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Érzed, ahogy mozog, meg ahogy tágít. Ha száraz vagy, akkor érzed azt, hogy kiugrsz a bőrödből.

Ha viszont te is kívánod, akkor már az érintése is lehet egy olyan érzés, amelyet még életedben nem éreztél. Ezt nagyon nehéz leírni - de az elő csók, vagy az első érintés bizalmasabb helyeken, ha mindketten kívánjátok a másikat - talán ezek adnak valmi képet róla.

2008. máj. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mit csinálna ott benn? Élvezi a meleget.
2008. jún. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ezt hivjak szexnek !:D
2008. júl. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!