Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nemtudom kielégiteni magam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudom kielégiteni magam sehogy! Miért van ez?

Figyelt kérdés

Sokszor probálkoztam már önkielégítéssel, de egyszer sem jött össze!! Probáltam a csiklom is izgatni, a hüvelyembe is "betoltam" az ujjam.. de tényleg semmi nem volt...

nagyon félek , hogy ha majd lefekszem a barátommal akkor is ez lesz:S

segítsetek légyszives!


2008. máj. 16. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Próbálkozás-kudarc,próbálkozás-kudarc..az igazi kudarc ha nem próbálkozol többé!

Figyi,próbálj meg az érzésre koncentrálni,ne csak az legyen benned,hogy:jaj mikor megyek már el...nekem is így volt...amikor már letettem róla,hogy szex közben valaha is elmehetek,akkor jött az első!

Csak nyugi,és élvezd amit csinálsz,ne szorongj!

Meglesz a hatás ;-)

Sok szerencsét!Bea

2008. máj. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se akard, csak élvezd amit csinálsz. Ha csak arra koncentrálsz, hogy mikor mész el, akkor nem fog menni. Ugyanígy van, ha pasival is vagy. Ha csak az orgazmust hajszolod, akkor nem jön össze.
2008. máj. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vizes-zuhanyrózsás megoldás?én azt szoktam,nekem mindig bejön:Degy próbát megér
2008. máj. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az előttem szólónak. Lazítsd el magad akkor és ott csináld amikor senki sem zavarhat meg. Az önkielégítés fontos a szexben , hiszen ezzel ismered meg a tested legizgatóbb pontjait , igy tudod irányítani a partnered hol jó neked.

Gyakorolj ennyi.

2008. máj. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hát nagyon szépen köszönöm a válaszokat mindenkinek, de még mindig van bennem egy kis kétely... van esetleg valami olyan született rendellenesség vagy valami ami megakadályozhatja az orgazmust? :D:S:S lehet hülye kérdés..de ááh.. nagyon beparáztam:S
2008. máj. 16. 21:55
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Sszia, egyáltalán nem biztos, hogy ez lesz! Egy pasi mindig sokkal izgatóbb, mint bármiféle mozdulat.. ne aggódj emiatt :) Az önkielégítés nekem se megy. A barátom viszont alapjába felizgat.
2008. máj. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
3%
valószinüleg azért mert már ugy szét van ba..va a lyukad h már nem tudsz vele mit csinálni. Szerintem varrd fel cérnával.
2008. máj. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
még szűz vagyok te nagyon okos :)
2008. máj. 17. 14:33
 9/10 anonim ***** válasza:
8%
ne baseball ütővel próbálkozz. az még nekem se férne be. vegyél inkább egy pingpongütőt, én imádom!!!!
2008. máj. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ne hallgass a bunkó beszólókra!

Teremts jó környezetet magadnak, tutura ne zavarhasson senki. Add meg a módját, és élvezd. Magad előtt nem kell produkálnod magad (az a jó, ha a fiú előtt sem: sezrintem), egyszerűen csak érezd jól magad. Ha elmész, elmész, ha nem nem. Egy idő után már nem lesz ez kérdés. Ismerd meg magad jól, mert ez lesz az alapja a párkapcsolatnak is később. Egyébként az is lehet, hogy ahogy egy korábbi válaszadó írta, pasival könnyebben megy majd neked. Jó próbálkozást! :)

2008. máj. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!