Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátnőmmel még nem jutottun...

A barátnőmmel még nem jutottunk el teljesen a sex-ig még szűz de nemtudom kielégíteni az ujjamal, ki lehet a szűz lányokat egyátalán?

Figyelt kérdés
2009. febr. 15. 19:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze!
2009. febr. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
csak mert élvezi egyre jobban és utána vissza esik.. mit tegyek h sikerüljön??
2009. febr. 15. 19:16
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Erre csak akkor jössz rá,ha Ő is segít,mikor,meddig,hogyan jó neki!Én is szűz vagyok 18/l. Nyugodtan kérdezd meg hogyan jó neki és szóljon! Irányítson Ő és egy legközelebb tudni fogod,mit csinálj!:);)
2009. febr. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy kilehet:D bár én sose élveztem ha a hüvelyemben matattnak...csak ha a csiklómat simogatta a párom:) még ha nadrágon kivülről is simizett...na meg ha orálisan kényeztetett:Dsztem nem mindenkinek jön be egyszerűen a turkálásXD nekem folyton az járt a fejemben hogy aznap mennyi mindent fogdosott meg a villamoson:S
2009. febr. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
köszönöm :) még annyi h a csiklója kicsit kint van az lehet a sok maszturbálástól v már nem szűz? :( :( :(
2009. febr. 15. 19:20
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát engem szűzen se tudott kielégíteni csak ujjal a párom, ahogy azóta sem. Kell a csiklóingerlés mellé. Az ujjazást egyébként sem élvezem, csak ha a G-pontomon játszik orális szex közben.
2009. febr. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
v nem is a csikló.. nem tudom mi az a kis belső bőr rész.. az kint van attól még szűz ugye?
2009. febr. 15. 19:34
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
sztem igen. am meg, el tud jutni így is. sztem a legjobb ha fokozatosan "szoktatod rá". pl ha orálisan kielégíted,és közben ujjazod. vagy felváltva. de a legjobb tényleg ha megbezséled vele,lehet h lelki gond az oka
2009. febr. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Figyu: olvass sokat! :) De komolyan, nem ciki. Az első barátom .. Olyan orgazmusokat tudott okozni, hogy csak.. na! :) Pedig nem volt valami.. tapasztalt akkor még. :) De azt mondta, sokat olvasott. ;)

Szerintem nagyon meglepheted a barátnődet ezzel, ha kicsit utána nézel, bizonyos technikáknak és hogy mi hol van.


Azonkívül, ilyen velem is volt egy ideig, hogy mindig visszaestem. Akkor én sem hittem, de tényleg a görcsöktől van. Túlságosan rágörcsöl.. annyira akarja, annyira hajkurássza.. hogy elfelejti élvezni.

Lazítsd el őt.. próbálj ki minél több dolgot.. és tudd a jelekből (sóhajok), hogy hol jó neki! Ahol sóhajt, főleg ha nagyot.. ott azért lehet érezni, hogy azon a ponton eljuthat, csak ne hagyd abba.

Sok sikert! L.

2009. febr. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

az a logo vm lehet h a kisajka ... lehet h cs az egyik oldalon nagy ..v mindketton ... egyenenkent valtozo

amugy en is a baratnodhoz hasonlo x@r helyzetben vagyok..nem tudok elmenni mert mindig arra gondolok h a baratomnak vajon mi a velemenye arrol h nekem ,,log a kisajkam'' (nagy) ... foleg h neha elegge megnezi a szep lanyokat...es irtora idegesit h en eleg rusnya vagyok hozzajuk kepest... erre gondolok oral meg ujazas kozbe..es ezert ntudok elmenni :( ... de ennek meg 1000 oka lehet ... kerdezd meg abaratnodet h szerinte mi a gond...

amugy hany evesek vagytok?

2009. febr. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!