Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy vezessem rá magam hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vezessem rá magam hogy nyeljem neki?

Figyelt kérdés
Kezdek eljutni arra hogy leszeretném nyelni neki de ne tudom hogy kezdjem el félek kicsit hogy milyen lesz valakine kvan ötlete?
2008. máj. 15. 19:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
32%
nemtom hogy lehet énis hasonlo problémával küzdök! Én is rá akarom venni a csajomat, mert kiv lennék mien!
2008. máj. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
én csaj vagyok!!! és önnáló dolog volt hogy leakarom nyelni csak sajna Félek tőle
2008. máj. 15. 19:40
 3/19 anonim ***** válasza:
egyetek csokit elötte és akkor menni fog:)
2008. máj. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
hát az ize elöször LEHET h nem fog neked tetszeni nem akarlak eltántoritani töle de ez az igazság :) hát mikor már ugy érzed h lassan megy el vagy szolj neki h szoljon ha lassan elmegy akkor készülj fel rá h ne ilyedj meg de mindenféleképpen azt ajánlom h csak a makk része legyen a szádba mert ugy nem fulladsz meg töle ha túl nagyon lövel :)sok sikert hozzá neked és az elsö csalódásnál ne add fel max izleld meg ha nem tetszik ne nyeld le :)
2008. máj. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
ez azzal kell kezdeni hogy tudatosítod magadban hogy télleg szeretnéd-e. És mivel erre a szintre már eljutottál, így próbáld meg elképzelni a szituációt és barátkozni a gondolattal. Az én barátnőm is azzal kezdte hogy rábaszélte magát és szokta a gondolatot. De ezt meg kell beszélned a barátoddal is. Egyébként egyáltalán nem kell félned tőle, de viszont ha ne erőltesd. Majd akkor próbálkozz ha úgy érzed hogy teljesen kész vagy kész vagy rá. Az sem baj ha az elején nem nyeled le mindet, az én bnőm is így csinálta.
2008. máj. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
azt mondjátok már meg, egy fiúnak miért jó, ha lenyelik? azt már nem érzi, max látja, hogy a kedves barátnője mit meg nem tesz érte...
2008. máj. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
Igen!Pasik, légyszi mondjátok már meg, hogy miért jó ez nektek? Miért kell szerncsétlen csajokra ezt ráeröltetni..Egy csajnak ebben nincs semmi élvezet...inkább kiábrándító...
2008. máj. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Ha valaki (fiú) elvárja ezt, azt kizárólag a fölérendelt szerepe erősítése miatt!!!

Egyébként szerintem kevés fiú várja el...

2008. máj. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Szia! UH hát én nem ajánlom hogy lenyeld,bár ez ember függő.Én pl mikor orálisan elégitettem ki a páromat, éreztem hogy elfog menni,de valahogy nem jutott el az agyamig az a tudat hogy most el kéne vennem a fejem,és a számba élvezett,én meg nem akaratból,arra készülve hogy én most le akarom nyelni,hanem puszta ilyetségből nyeltem le egy kicsit,mert nem számitottam rá,hogy a számba fog menni.de szar ize volt naon,mert előtte sört ivott és attól meg keserű,majdnem elhánytam magam.Azóta se csinálom.De a csoki jó ötlet ha meg akarod csinálni.Attól édes lesz.sok szerencsét
2008. máj. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2008. máj. 16. 10:44
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!