Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi az oka a véres vizeletnek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka a véres vizeletnek?

Figyelt kérdés
Amikor pisilek a végén véres a vizelet és csip meg az alhasam fáj. meg gyakori a vizelési ingerem!
2009. júl. 30. 19:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%

Minél előbb menj el az orvoshoz!!!

Ez felfázás lesz...nem kicsit!!

2009. júl. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
én két hétig feküdtem kivizsgáláson szóval, orvos nézd meg. ő megmondja.
2009. júl. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Voltam már felfázva és akkor nem ilyen volt! De nem akarok orvoshoz menni!Megint irány a nőgyógyász és azért 12 évesen nem a legjobb h egy ismeretlen ember turkál oda lent!Úgyhogy az orvos kizárt dolog!
2009. júl. 30. 19:17
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
szia sztem meny el orvoshoz 13 vok 2 hetet feküdtem egy ilyen miatt a kórházban
2009. júl. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%

vesekő, vagy vesehomok is lehet, de mindenképp keress fel egy urológust, aki csinál egy Uh-ot ami nem fáj és ír gyógyszert.

egészségügyuis

2009. júl. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%

Menj el gyógynövényboltba kérdezd meg mit javasolnak felfázásra! Én vörös áfonyát szedek! Igyál sok folyadékot, kamillateát! Meg is fürödhetsz benne! Ha nem múlik el holnapra muszáj orvoshoz menni!

Én 10 éve küzdöm ezzel :(

2009. júl. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%
Márpedig nincs más megoldás. Ez tényleg egy erős felfázásnakk tűnik. Az h te már felfáztál egyszer (talán többször is) és az nem ilyen volt az nem jelent semmit. Ebben is vannak fokozatok. Ajánlom szólj a szüleidnek (ők is azt fogják mondani h menj orvoshoz) de kérd meg őket h a háziorvosnál kezdjetek mert nem szeretnél nőgyógyászhoz menni csak ha muszáj (a háziorvos könnyen lehet h tünetekből is meg tudja mondani szükséges-e a nőgyógyászati kezelés).
2009. júl. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
48%

akkor szedjék ki a méhed.

csak az anyád,apád nem tud meggyógyítani. akkor ki maradt? igen az ORVOS. ő nem azért nyúlkál, hogy megdugjon, azt majd én fogom.

-ReapeR-23/F

2009. júl. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

a véres vizelet nem azt jelenti hogy átmegy a muffodon.

hanem vérvétellel kezdődik. ha ott vlmi van rendellenes akkor az alapján rendelnek el további vizsgálatokat.

2009. júl. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha szólnál a szüleidnek??? Ők elkísérnek, ezzel nem kellene játszanod!
2009. júl. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!