Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátomnak kicsi a farka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak kicsi a farka lankadtan 4 cm! Ez normális? Mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 30. 17:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

Miért fontos, hogy lankadtan mennyi? Lankadtan nekem se nagyobb, sőt van, hogy kisebb is. Így praktikus: Amikor nem használom, nem foglal sok helyet. Persze amikor kell, akkor normális méretűre nő.


Ha pasid lankadása zavar, akkor te segíthetsz rajta a legkönnyebben. ;)


f24

2009. júl. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
41%
Igazából semmit sem lehet tenni, és ezt Te is tudod szerintem, de ha ez téged zavar (amit teljesen megértek), akkor inkább hagyd ott. De persze ettől még lehetne boldog párkapcsolatban élni, neked kell eldöntenek, hogy mi a fontos számodra.
2009. júl. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
teljesen mindegy hogy alap állapotban mekkora, ha merevben megfelelő méretű.
2009. júl. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Itt előszöris el kell döntened, hogy mennyire szeretitek egymást. Mi a fontosabb az, hogy kié az a farok vagy pedig az hogy mekkora. De azért jó lenne tudni, hogy a barátod hány éves, mert lehet hogy még fejlődésben van. Elviekben vannak módszerek amivel növelhető a méret, pl: különböző nyújtások, vagy műtét. A nyújtás az azt jelenti, hogy mindenféle súlyokat köt rá és elviekben ez képes nyújtani a méretét.
2009. júl. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
az h lankadtam mekkora a farka az senkit nemérdekel. az a lényeg h állva mekkora. és azért mert lankadtam 4 centi, attólmég állva lehet nagy is.
2009. júl. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%

nekem lankadtan 4 cm, mereven 18...

17f

2009. júl. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
22%

Hát írj rám, én megduglak helyette is mindenhol.

-ReapeR-23/F

2009. júl. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%
Tegyél ellene, hogy ne legyen lankadt és állítsd fel és üljél rá.
2009. júl. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%
ha szereted akk mind1 hogy lankadtan mennyi
2009. júl. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%

Már nem azért, de mit parázol azon, hogy lankadtan mennyi? Nem lankadtan fogod használni...


Van a "vérpénisz" és a "húspénisz". A "húspénisz" lankadtan kb ugyanakkora, mint állva, csak amikor áll, akkor keményebb. A "vérpénisz" pedig lankadt állapotban viszonylag kicsi, merev állapotban pedig többszörösére is nőhet.


Szóval lehet, hogy lankadtan 4 centi neki, aztán amikor feláll meg majd meglepődsz....

2009. júl. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!