Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjem el csinálni és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjem el csinálni és véghez vinni?

Figyelt kérdés
A párom farka 22 cm és 4 cm vastag. Hogyan kezdjek vele szexelni? Részletes javaslatokat kérnék Ti, hogy csinálnátok.
2009. júl. 30. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A páromé 23-25 centi között van és vele veszetettem el a szüzességemet. Kimondhatatlanúl figyelmes volt, kellöen felizgatott (újjazás, nyalás, csókok) és egyáltalán nem fájt, nem is vérzett pedig elötte még csak nem is masztiztam soha. Ha kell használjatok sikosítót is, ha nagyon kívánod a párodat és fel vagy készülve rá akkor nem lesz probléma. Remélem segíthettem :)
2009. júl. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kit érdekel, hogy mekkora?

Ugyanúgy szexelj vele, mint ahogy bárki mással csinálnád (már ha volt már előtte tapasztalatod, de gyanítom, hogy nem). Nem a méret a lényeg! Beszéljétek meg előtte, hogy ki mit és hogyan szeretné, és csináljátok úgy! Nem olyan nehéz, csak az a lényeg, hogy ne az ágyban derüljenek ki az olyan dolgok, hogy pl. ő análisan szereti, neked meg attól égnek áll a hajad.

2009. júl. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!