Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ez most hogy is van a leszbiknél?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most hogy is van a leszbiknél?

Figyelt kérdés
Van két nő, szeretik egymást stb. Szexnél vibrivel elégitik ki egymást, ami ugye a műpénisz. Azt nem értem, miért jobb nekik egy műanyag, mint egy igazi férfi? Végülis a nőt szereti, oké, de mégis az kell neki amit egy férfi ad... Ezt nem értem
2009. júl. 30. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A legritkább esetben van műpénisz használat! Van nyelvem, van kezem, stb... Ha érted...
2009. júl. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem én, de azért előfordul. És nem megbántani akarom őket, csak ez olyan fura hogy a nőket szeretik de mégis az kell nekik amit egy férfi ad :O
2009. júl. 30. 14:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Miből gondolod hogy az kell neki?

Sztem egy valódi leszbi nem azt akarja hogy egy farok legyen benne, hanem hogy egy nő ujjazza, nyalja, stb.

leve kevered a dolgokat, attól hogy ki akarnak elégülni nem fix hogy faroktól.

2009. júl. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A leszbiség nem a férfitest utálatáról szól,a műbroki (meg más)is az orgazmushoz kell.


A meleg fiuk popsija mive tud többet mint egy lány popsija?gondolom érted a célzást

2009. júl. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez igaz...
2009. júl. 30. 20:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!