Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok! Rossz íze van a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Rossz íze van a spermának?

Figyelt kérdés
A barátnőm nem hajlandó befejezni mer szerinte rossz az íze... sós.
2009. júl. 30. 00:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
tényleg kicsit kesernyés, de a hústól is lehet keserűbb én ezt is hallottam (a vörös húsoktól). Meg én a takonyhoz nem igazán hasonlítanám, ez más. am nekem is van, hogy olyan érzésem van utána, mint mikor jól bezabálok, és a kaja megfekszi a gyomromat.
2009. júl. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Hát én kérdeztem már milyen íze van, de minden nő eddig azt mondta, hogy egyedi (azaz a cuccnak cucc íze van). De lenyelik, aki nem nyeli le, az nem izgul fel kicsit sem tőle (mármint attól, hogy szophat). Ez van, vannak ilyen nők.
2009. júl. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Nem a legfinomabb, kesernyés egy kicsit...de nem undorodom tőle.
2009. júl. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Tényleg igaz, hogy ahány pasi, annyi féle íz. Én mondjuk általában le szoktam nyelni, persze van amikor én sem kívánom. De igazat adok az előttem szólóakhoz! Ha szereted a párod akkor mindenhogy szeret, mindenével együtt! És ez is hozzátartozik! Nálam például vannak napok amikor szinte már kívánom, hogy egy jó orális szex után lenyelhessem. Nekem is jól esik, és a kedvesem is imádja! De a lényeg, hogy soha nem erőlteti rám!
2009. júl. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Nem egy leányálom, de ki lehet bírni. (A tanácsokat fogadd meg, csoki, ananász, alkohol semmi, mert az után tényleg nagyon rossz.) Nekem, mikor "rendszeres fogyasztó" voltam, olyan szép volt a bőrőm, mint azelőtt és azóta soha. :)
2009. júl. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Valaki írta nekem, hogy nem az az előtti kaja-pia számít, hanem az elmúlt napokban. De az a piálás 1,5-2 nappal ezelőtt volt:D Na mind1 végülis, a lényeg, hogy nem lett keserű az alkoholtól meg a cigitől.


Viszont az vicces, hogy mindenki írja, hogy ezt meg azt kell inni/enni. Most ezt ti se mondjátok komolyan, hogy beírjátok a naptárotokba, hogy mikor lesz orális szex, aztán előtte 4 napon keresztül ananászt meg csokit esztek, a húst meg messziről kerülitek....XDDD Ez nevetséges lenne. Ennyire nem kell azért kényeskedni. Vagy lenyeled vagy nem.

2009. júl. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Utolsónak:

Normál esetben ezt nyilván nem tervszerűen végzi az ember, de a kérdező barátnője ennyire nem szereti az ízét, akkor hasznos lehet, ha naptárba írják, hogy a kérdező mikor mit evett. :D

2009. júl. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Erről pont olvastam egy cikket...

Ha fokhagymát eszel pl. borzalmas lesz az íze.

De ha mandarint attól kimondottan finom lesz mert a mandarinnak nagy az illó tartalma és beízesíti a spermát, szóval menjél be a zöldségeshez vegyél 5 mandarint csapd be, és voilá lehet h barátnőd még rá is szokik :O:D

2009. júl. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Próbáld ki egyszer, hogy elmész a szájában aztán nem köpi ki, hanem regtön megcsókol.
2009. júl. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Figyelj, kóstold meg! Komolyan mondom. A saját tested "terméke". Ha nem fogadod el azt,ami a saját testedből jön ki, hogy várod el ezt egy másik embertől?
2009. júl. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!