Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok! Rossz íze van a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Rossz íze van a spermának?

Figyelt kérdés
A barátnőm nem hajlandó befejezni mer szerinte rossz az íze... sós.
2009. júl. 30. 00:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%
a sós az rossz? szerintem nem. minden pasié más, sőt még egy pasinak is naponta változik az íze, attól függ mit eszik. lehet befolyásolni, úgy tudom hogy a tejtermékektől pl keserű lesz, valamivel édessé is lehet tenni, majd jönnek biztosan szakértők és elmondják:)
2009. júl. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
97%

egyél ananászt vagy igyál ananászlevet, egyél csokit. a lényeg, hogy édes dolgokat. az alkoholt és a cigarettát kerüld, attól keserű lesz nagyon. vannak lányok, akik undorodnak tőle, az ízétől, az állagától. bár, én úgy gondolom, hogy ha valakit igazán szeretsz, akkor azt mindenével együtt szereted. a női punci sem éppen vattacukor ízű, valahogy az mégis jól esik a spermától undorodó lányoknak is, ha orálisan kényezteti őket a barátjuk :):P


20/L

2009. júl. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%

utsónak: minden tiszteletem a Tiéd, a szívemből szolottál. :)

am meg az ananászléről hallotam nagyon sokszor hogy az édessé teszi

2009. júl. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Naga_Chevalier ***** válasza:
67%

Sok-sok csoki <ugy is ledolgozod bnőddel> :)!!! Egy szexuálszakértőtől hallottam.

A cigi meg télleg gáz!!! Hidd el megéri letenni ha egy ilyen dologról van szó :)

2009. júl. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
80%

ananász vagy ananászlé! gumicukor! ezek mind jók, de az ananász a leghatékonyabb :)


a sörtől pl. nagyon keserű lesz, majdnem hányingerhez is vezethet, ha a pasi sok sört iszik. /a lánynál lehet hányinger/ :D:D:D

2009. júl. 30. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%
Ja, ezek alapjába véve igaza, de nekem volt már olyan, hogy a barátom bulizni volt (jó sok pia+cigi) és utána másnap mégis egész kellemes íze volt. Egyedi íze van az biztos. Tapasztalatom szerint, csak nagyon ritkán szokott kimondottan keserű lenni, amúgy teljesen oké. Szeirntem inkább az állaga, ami kicsit fura, ha joban belegondolsz olyasmi, mint a takony:D De inkább ne gondoljunk bele akció közben, inkább arra, hogy finom, meleg és a szerelmünk része. Máris jobb, nem?:D
2009. júl. 30. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
68%

A válasz megírásának időpontja: ma 03:29



nem az a számít, hogy röviddel előtte mit evett vagy ivott, sokkal inkább, hogy az előző napokban mit fogyasztott :)

2009. júl. 30. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
18%
Mondd neki, hogy ne kóstolgassa hanem nyelje mint kacsa a nokedlit! :)
2009. júl. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Hááááát,kicsit kesernyés-sós beütésű az íze.Nem valami finom,de nem kell ízlelgetni,csak lenyelni gyorsan :-)

Mondjuk nekem utána fáj a gyomrom..de ez lehet egyénfüggő.


De ha nem szeretné lenyelni,akkor ne erőltesd!

2009. júl. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
84%

Ez tömény,friss fehérje :-S

Nem valami ínycsiklandozó.

2009. júl. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!