Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy 21 éves lány milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 21 éves lány milyen könnyen tud megtanulni elélvezni? Részletek lejjebb.

Figyelt kérdés

Bnőmnek még nem volt orgazmusa, elég sokat pettingelünk, de masztizni nem szokott, és arra eddig nem tudtam rábeszélni, illetve párszor próbálta de magát nem tudta izgatni. Én fel tudom, úgy gondolom eléggé, viszont amikor hosszan izgatom az jól esik ugyan neki (van amikor teljesn beindul, dobálja magát stb), de aztán egy idő után leáll és elmegy a kedve.

Néha sajnos kikészül azon, hogy ez miért nem megy neki, hiába mondom, hogy tanulni kell a dolgot.

Hogyan tudnék neki segíteni, vagy mit lehetne tenni?


2009. júl. 29. 01:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Legyél türelmes.Az én barátnőm is ilyen volt 19 éves korában.És egyszer csak egy romantikus estén mikor roálisan izgattam, elélvezett.Azóta minden alkalommal van orgazmusa.Lehet a hangulattal van gond, vagy lehet hogy nem úgy csinálod ahogy a legjobb neki.Lehet kicsit szégyellős még előtted.Türelem és gyakorlás a titka. 23/F
2009. júl. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elég stresszes szegény.

Végy egy üveg pezsgőt és pezsgőzzetek szex közben, alatt. Hátha a (kevés!) alkohol segít oldani a gátlásait.

2009. júl. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem vallásos? Vagy a szülei?

Nincs valamilyen gyerekkori élménye?

2009. júl. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De, bár a szülei viszonylag normálisan állnak a kérdéshez.
2009. júl. 30. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!