Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy teljesen normálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy teljesen normálisan fejlődő lány körülbelül hány év körül kezdi érdekelni az a téma, hogy lefeküdjön a barátjával?

Figyelt kérdés
A barátnőm 15 éves és én 16! 1 éve együtt vagyunk és még nem vettem észre rajta hogy le szeretne velem feküdni! Nagyon szeretjük egymást és közbe mondogatta, hogy le feküdne velem de mikor arra került a sor mégsem akarta! Szerintetek mikor jön el az az idő mikor ő is akarni fogja?
2009. júl. 28. 23:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nemkell ezt siettetni. majd jön magától.és ha még 18 éves korotokig se fog bekövetkezni akkorsem lennétek lemaradva semmiről.
2009. júl. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

Ez neveltetéstől függ. Vannak olyanok, akik 13 éves korukban már azért sírnak, hogy "még" szűzek, mások pedig csak 19-20 éves korukban kezdik igényelni a szexet. Mind olyanok, akik biológiailag normálisan fejlődnek, csak épp a hozzáállásuk eltérő.

Ezek után nem merem kijelenteni, hogy ráérsz még a szexszel, igaz, én az általam említett második kategóriába tartozom (19 éves vagyok, szűz, és nincs barátom sem), de mindenki maga érzi, hogy mikor áll készen rá. Megjegyzem, azért szerintem nem véletlenül 18+ téma a szex...

2009. júl. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ez a kérdés engem is érdekelne.am nekem van olyan ismerősöm,aki 14 évesen szinte egy qva,annyira akarja a szexet,de van olyan aki 20 körüli,és nem akarja.én csak reménykedek,h minnél előbb:D
2009. júl. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a szüzesség elvesztéséhez min. 16 évesnek kell lennie egy normális, értelmes lánynak. Mert mivan, ha kilyukad a gumi? Akkor 16 évesen már szülhetne is... és az sztem elég gáz. Én kb 15 éves koromig gondolkodtam úgy, hogy 18 éves korom alatt semmiképp nem akarom elveszíteni. Most úgy gondolkodok, hogyha lesz egy normálisan működő kapcsolatom, és már legalább 1 éve járok azzal a sráccal, akkor 17-18 éves koromban jöhet az első alkalom.

Ez csak az én véleményem, de tudtommal rengeteg lány 14 évesen már nem szűz.

Szerintem ne erőltesd neki, ha tényleg akarni fogja, akkor sztem tudtodra fogja hozni, de azért ha mégsem - kérdezz rá pár év múlva.:D

2009. júl. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

01:35-es vagyok.

Olvastam itt az előttem hozzászólók válaszait, és azt még tudni kell, hogy én is kívánom, "igényelem" már a szexet, de tudok várni, mert nem akarom azzal elcseszni az életemet, hogy túl korán kezdem, vagy nem megfelelő partnerrel.

És hogy legyen vmi viszonyítási alapod, vagy vmi...:D:

Osztályomba 15-16 éves lányok járnak, összesen 19 lány van az osztályban, és abból max 3-an nem szüzek már. (és ez 98%ra tuti:))

16/L

2009. júl. 29. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem 15 évesen volt először barátom (21 éves), megbeszéltük, hogy egyenlőre nem, pár hónapig jártunk, aztán vége lett, egy évvel később a 2. pasinak már nem mondtam nemet, de ott is kellett persze idő
2009. júl. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szerintem egy csaj 18 év felett érett a szexre. Előtte csak kevesen élvezik.

Én pl. 19-20 évesen értem meg rá, pedig koránérő voltam. 25/L

2009. júl. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!