Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen élményeitek voltak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen élményeitek voltak prostikkal? Lehet pozitív vagy akár negatív tapasztalat!

Figyelt kérdés
2009. júl. 28. 23:14
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Van aki csak a pénzre megy,és hipp hopp elintéz,van aki még beszélget is veled,és szimpàtia van köztetek.

Utszélen nem ajànlatos szexelni,hisz nem higénikus,és nem biztonsàgos(zsaruk rendszeresen nyomon vannak),inkàbb felvenni,és egy olcso motelszobàba rendezkedni,ahol zuhanyozhattok is.

2009. júl. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%

Nekem volt útszélivel is kétszer de csak orális, az egyik nem volt olyan jó de a másik profi volt és aranyos is. Csak gumiban csinálják az orált is de nem is szabad gumi nélkül.


Egyszer voltam háznál is, az profi volt. Kedves, patyolat tisztaság, zuhanyozni lehetett, beszélgetett, aranyos volt, de én ott is mindent gumival csináltam.

2009. júl. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok rendszeres vadász, nagyon megnézem ha esetleg mégis valószínűleg ezért általában jó, nagyjából azt kaptam amit vártam. Útszélén autóban régen tán 1-2 alkalom volt hirtelen felindulából. Ezek kicsit parás és kapkodós dolgok mert semmi sem garantálja, hogy valaki nem jár arra pláne esetleg beesik a yard, mostanság tényleg nagyon utaznak az ilyesmire. Útszéliek között amúgy kevés az igazán jó csaj, legtöbbje lepukkant és nem is szép. Nagyon ki kell fogni és a kocsiban ügyelni a cuccra, bár nem jellemző a lehúzás nekem már volt rá esetem. Ezzel együtt általában kedvesek és figyelmesek, csak hát a legtöbbje hamar túl akar esni a dolgon, ezért az akció elég szimpla - bár őszintén szólva volt egy csaj aki úgy csinálta az orált, hogy olyat se előtte se utána soha!!


Már jó ideje csak háznál rendelő lányokhoz megyek, ha...

Előtte célszerű a neten leellenőrizni őket - vannak beszámolós oldalak a neten - nehogy lesre fusson az ember. Én csak olyan lányhoz mentem akiről csak jót írtak és nem is csalódtam.


Ha nem vagy bunkó velük azt nagyon értékelik a csajok és megkapsz mindent amit szeretnél, ugyanis érdekük, hogy visszajárj. Én olyasmik miatt mentem hozzájuk amit normális párkapcsolatban nem kaptam meg, és nem bántam meg :)


Amiért szeretem őket az az, hogy mindenféle és nagyon gyönyörű lánnyokkal lehetek együtt, akik készségesek, értem vannak és nem kell semmi felesleges kör, udvarolgatás meg ígérgetés, hogy majd felhívlak. Ők szolgáltatók, tudja miért jöttem, én is tudom mit várhatok és mennyiért mit kapok. Gáz, nem gáz jól esik néha eldumálni is velük a legtöbbje akivel találkoztam nagyon is intelligens. Hozzáteszem válogatós vagyok, mint mondtam.


Ja és a gumi alap. És semmi natúr meg kölcsönös francia.

Csak elővigyázatosan, fő az egészség ez nem szerelem és nem igazi szeretkezés! Itt te kapsz valamit amiért fizetsz. De azt megkapod :)

2009. júl. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi az utolsó hozzászóló bőséges válaszát! Várom további válaszaitokat.
2009. júl. 31. 18:22
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
gartulálok...annak a pasinak aki elöttem írt.nem értem mi abba a jó hogy egy olyan lányba nyomod a farkad akibe volt már vagy 150farok...és mindez pénzzért.ezekről a lányokról az a véleményem h büdös qvák...nem tudok mást mondani...nem tudom egy lány h alacsonyodhat le ilyen mélyre.sok csaj azt mondja h a pénz miatt...én inkább elmennék wc pucolónak de nem engedném h mindenféle farok járjon bennem egy nap vagy 10szer...
2009. aug. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
azért, mert csajozni NEHÉZ! hogy nem lehet ezt megérteni?
2010. szept. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!