Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szex közbe nincs csók? Normáli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közbe nincs csók? Normális ez?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt,és mostanába a barátom nem akar csókolózni szex közbe.Teganp este nagyon szerttük volna mind ketten de elutasította a csókomatt,ezért hagytam az egészet.Miért van ez?
2009. júl. 28. 08:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg. Attól, hogy nem csókolt meg most, még nem jelenti, hogy másba szerelmes. Persze ez is lehet, de nem kell egyből az ördögöt a falra festeni. Lehet, hogy most olyan kedve volt, hogy nem kívánta. Ezt is meg lehet érteni. Mi se szoktunk csókolózni a barátommal szex közben, mert egyszerűen nem kapunk levegőt. Lehet, hogy ezért nem akarta. Attól, hogy itt sokan mondták, hogy másba szerelmes, még nem biztos, hogy így is van. Neked kell tudni, hogy kell-e ettől tartanod, mert te élsz abban a kapcsolatban. De ne találgass, hanem beszéld meg vele, mert addig csak magadat teszed tönkre a bizonytalansággal.
2009. júl. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Thurston ***** válasza:

Jézusom, vészmadarak.


Én egy időben azért nem csókoltam meg a barátnőmet szex közben, mert fáradékonyabb voltam, és szex közben abszolút nem kaptam volna a levegőt, ha még csókolózok is. Aztán egy idő után ez elmúlt.

2009. júl. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

ajj...istenem. énsem mindig szeretek szex közben csókolózni, mert így nemtudok levegőt venni, és én heves vagyok:D ha a barátom csókolni akar, akkor persze csókolom, de pár mp-en belül elfordulok, mer kell a levegő..:D

és nemvagyok másba szerelmes.

2009. júl. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

imádjuk egymást,de szex közben csók csak ritkán van,mivel vagy nem szembepóz,vagy levegőt is alig kapunk...

ha amugy rendben érzel mindent,nemhinném hogy gond van,pasinak sztem eszébe nem jut,h neked csókhiányod lenne szex közben...

kérdezz rá,de csak finoman

2009. júl. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
hát mi előjáték közben nagyon nagyon sokat smárolunk, de ha szexelünk akkor már nem annyira, mert pl. ha én vagyok felül, akkor annyira mozog a fejem fel le, hogy félek h " lefejelem" szegényt :D ezért csak a vállára hajtom a fejem meg közben puszilgatom az arcát
2009. júl. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!