Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szex közbe nincs csók? Normáli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közbe nincs csók? Normális ez?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt,és mostanába a barátom nem akar csókolózni szex közbe.Teganp este nagyon szerttük volna mind ketten de elutasította a csókomatt,ezért hagytam az egészet.Miért van ez?
2009. júl. 28. 08:45
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Mármint elment a kedvem a szextől,és nem volt semmi tegnap este.
2009. júl. 28. 08:45
 2/15 anonim ***** válasza:
Valami zavarja őt, meg kéne beszélni vele, milyen lelki okai vannak az elhidegülésnek.
2009. júl. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nem normális, nálunk több mint 20 év után is van csók.

A barátod mit mond? Mert csak ő tudja a választ.

2009. júl. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Vagy fogászati probléma, vagy beleszeretett valakibe.

Esetleg hagymát evett, vagy sebes a szája.

Kérdezz rá, de sürgősen. Ha szervi oka nincs, akkor szerelmes. Másba.

2009. júl. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Napközben csókolóztok?
2009. júl. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%

Ha nincs csók az még nem biztos hogy gond. 13 éve vagyok a férjemmel és nálunk is ritkán van csók, miután ez egyikünknek sem okoz problémát. Attól még ugyan úgy szeretjük egymást és harmonikus jó kapcsolatba élünk. Valahogy ritkán van rá igényünk.

Ami inkább a kérdező esetében zavaró, hogy a barátja elutasította, ez már inkább probléma. Meg kellene beszélni, hogy mi a problémája. Lehet hogy csak egyszerűen nem igényli sex közben, mert ő sexelni akar. Ez nem biztos hogy baj, de mindenképp beszéljétek meg!

2009. júl. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem aki szex közben nem csókolózik a párjával és ráadásul előtte megtette,azzal tuti valami nem stimmel!Még a szexpartnerek is csókolóznak,mert az JÓÓÓÓÓÓ!Valamiért nem kell neki a csókod!Derítsd ki!
2009. júl. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Egyetértek. Ha nincs csók, akkor valami gond lehet.. (Lehet hogy a te száddal, vagy az ő szájával, vagy az ő agyával..)


(23,F)

KG

2009. júl. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
szerelmes lenne másba??:O
2009. júl. 28. 09:54
 10/15 A kérdező kommentje:
az én számmal semmi gond nincs és az övével sem :'(
2009. júl. 28. 10:00
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!