Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ciki helyzet, van más is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki helyzet, van más is ilyen helyzetben? Mit tehettek ellene?

Figyelt kérdés
ha lefekszem a párommal többször megkell állnunk mert nem birom sokáig szétnyitva a lábam ha felettem van vagy ha én vagyok fellette.Hamar elsibad a lábam.inkább a combomnál fezül egy idö után:$
2009. júl. 27. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Javasolnék egy kis láb "tornát", nyújtást, lazítást. Az segíthet.
2009. júl. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vagy orvost. azért nem szabadna ennyire zsibbadnia. időt nem írtál hogy 5perc vagy 25.
2009. júl. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
több mint 25 perc félóra,de inkább akkor zsibad ha én vagyok felül ha ö van akkor mozgatom és jobb...kösszi a segitséget
2009. júl. 27. 20:07
 4/7 A kérdező kommentje:
jah még annyit hogy: alacsony is vagyok és nem vagyok az a rugalmas és magaságomhoz képest picit nagy a súlyom hogy ez nem e lehett az oka??
2009. júl. 27. 20:09
 5/7 anonim ***** válasza:

"Hamar elzsibad a lábam"


mozgasd kicsikét, a lábaid.


a feszülés az tényleg nyújtás kéne. járjatok valami karate edzésre, ott sütnek el olyan vicceket, hogy elég fejmagasságig rúgni, szóval ott megtanítanak hogy kell nyújtani...

2009. júl. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az olyen zsibbadás jelentheti hogy rosszul működik a vérkeringésed,esetleg menj el egy dokihoz,Az egyik rokonomat amiatt műtötték,mert sokszor zsibbadt a karja,rossz volt akeringése.Menj dokihoz,amugy a sexet meg megoldhatjátok ilyen esetben ugy,hogy folytathassátok,hogy olyan pózra váltotok a hol nem kell terpeszben lenni,pl h a férfi felül van te meg a ,pl a jobb lábadat átemeled felette és a bal lábad mellé teszed,egy ilyen kanál póz féle jön ki,de jobb érzés,és akár a vállára is teheted a lábad...
2009. júl. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Néha nekem is iszonyatosan fáj, meg elzsibbad, akkor pózcserét javaslok. Aztán ha csak 1-2 póz van ahogy el tudsz jutni a csúcsra, azt tartogasd a végére. Egyébként ha nyújtasz az tényleg jó.

pl. ha leülsz török ülésbe, de úgy hogy a talpadat összeérinted, és a térdeddel rugózol a föld felé akkor pont ott lazítasz ahol fájni szokott. Segíthet....

2009. júl. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!