Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mivel dobjam fel a szexet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel dobjam fel a szexet?

Figyelt kérdés

nincs semmi baj a szexel csak jo lenne vmi ujat csinálni! kikötözni nem engedi magát mert neki az nem tetszik!

már csináltuk a szabadban is különbözö pozokban!

megprobáltuk már háturol is de nem jött össze a dolog ez miért lehet? tul kicsi neki vagy mi ?

ugy csináltuk h szabadban ráhajoltam a kocsi motorháztetejére de ö nem tudta be tenni ez lehet azért mert "béna" soha nem csinálta még háturol?!


mivel tudnám változatossá tenni a szexet!

jah és kicsit szégyelöss vagyok elötte! tudom h nem kellene de ez van ... :S


2009. júl. 27. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
mi a legutóbb mikor felakartuk dobni a szexet akkor vettünk egy vibrátort:) Neki és nekem is tetszik:)))
2009. júl. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem tom ha felvetném neki a vibrátort akkor ö arra gondolna h nem elég nekem az ö szerszáma!
2009. júl. 27. 16:06
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Fel lehet dobni a szexet egy kis sztriptizzel is. Írtad hogy szégyellős vagy előtte...megoldható persze akarnod kell! Szerintem először is fejbe kell tisztáznod, hogy szép vagy..ha nem lennél nem lenne veled!:)

Lehet magaddal vagy elégedetlen, nem kell. Álj félhomályba a tükör elé meztelenül és nézd meg magad...ugye hogy szép vagy?Világosba minden kis hiba látszik,de félhomályba alig:) Használd ki ezt!

Mikor majd táncolsz a barátodnak,vegyél fel egy teljesen hétköznapi ruhát amit könnyen le tudsz venni.

Én pl. egy egyszerű szabadidőt vettem fel(amibe otthon is vagyok)alá egy pólót és egy nagyon szexi fehérneműt amibe én is szexinek éreztem magam(egyszerű fekete csipkés francia bugyi és egy fekete csipkés melltartó)

Szóval ha megvan minden, akkor már csak félhomály kell (pl. redőny le és gyertyákkal hangulatos is lesz) és egy szék amire a barátod ülteted és jól körbe tudod járni.

Táncolj neki, erotikusan vesd le a ruháid, az övét is. Használhatsz extraként tejszínhabot, amit finoman lenyalogatsz a barátodról, harapdálhatod is finoman a fülcimpáját...a lényeg hogy nagyon izgasd fel.

Ez már egy kis extra lesz a szexuális életetekbe. Utána pedig hidd el, nagyon jó lesz az este további része...ő is bizonyítani akar és mindent belead!:)

Ha veszel egy finom masszázsolajat és azzal maszírozod meg, nagyon erotikusan (szexi fehérneműbe) az is jó ötlet lehet.

Szerepjáték is sok párnak bejön, lehet nektek is izgalmas lesz!

Próbáltad már hogy fordítva lovagolod meg a barátod? A lába felé nézel(tehát háttal ülsz rá) és úgy mozogsz.Ez neki izgató hiszen látja a popód mozgását hátulról és neked is érdeked élmény lesz.

Az is jó, ha állva csináljátok egy falnál. Te felemeled az egyik lábad, ő szorosan közel lép hozzád, te pedig a felemelt lábaddal körülfonod a barátod derekát.Ő pedig be tud hatolni.

Zuhany alatt, kádban, asztalon, erkélyen, tömbház tetjén, Balatonon egy gumicsónakba naplementekor,sátorban? Mi eddig ezeket próbáltuk és óriási volt és persze izgi...:)

Hát remélem tudtam ötletet adni, és valamelyik nektek is hasznos lesz!

Sok sikert és hidd el felesleges szégyellősnek lenned előtte...neki te csodás vagy! :)

Minden jót és sok sikert!

20L

2009. júl. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen sokat segitettél :D
2009. júl. 27. 17:31
 5/7 anonim ***** válasza:
37%
tollas ütővel:)
2009. júl. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35%
vegyetek egy lovatXD
2009. júl. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én bevetettem a páromnál egy kis cselt!Annyit tettem hogy bekötöttem a szemét,Leültettem a kanapéra és az ölébe ültem!Elkezdtem csókolgatni a nyakát a mellkasát!És mivel be volt kötve a szeme nem tudta hogy mi lesz a következő hely ahova csókot kap!Tapasztalatom szerint nagyon izgató:)Ajánlom...!Végül mikor elkezdtünk vetkőzni levettem a szeméről a kendőt!Mikor levettem a kendőt egyenesen az ágyba vitt és ott folytattuk amit elkezdtünk:)Remélem segítettem!Sok szerencsét!
2009. júl. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!