Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Most mitévő legyek? Szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mitévő legyek? Szexuális problémák

Figyelt kérdés

Eléggé unalmassá vált a sex a párkapcsolatomban, és már nem is megyek el. A páromat nagyon szeretem és tisztelem, ezért kérném a segítségeteket. Hogyan sexeltek? Vannak szerepjátékok, vagy segédeszközök? Hogyan tudnám a sexet felélinkíteni? Köszi előre is

20/lány


2009. júl. 27. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Keressetek olyan helyeket ahol még nem csinálátok.
2009. júl. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

különbözö pozok!!

és te is mozogj még akkor is ha alul vagy ne csak feküdj mint egy darabb fa kérdezd a párod h h jobb neki sok elöjáték! az a legjobb mikor te irányitasz elvégre is te érzed h h jo neked közsd be a szemét kötözd ki az ágyhoz és te érzed h h jo vagy mond neki h h csinálja ezt meg lehet beszélni én is megszoktam a árommal h nekem ez nem élvezetes annyira és akkor máshogy csináljuk!! sok sikert;)

2009. júl. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ha már 20 évesen meguntad a szexet, akkor ott komoly gondok lehetnek.


beszéljétek át, hogy ki mit szeretne, mire vágyik? a szerepjáték nem mindenkinek jön be, de ha TE már ilyenben gondolkodsz, akkor próbáld ki.

2009. júl. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek
2009. júl. 27. 13:09
 5/7 anonim ***** válasza:
mióta vagytok együtt a pároddal? 20 évesen ez tényleg nem normális. :S próbáljátok ki az új pózokat. de ha sajnos ez sem segít... :S
2009. júl. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

mi is igy voltunk a párommal.először csak finoman elkezdtem beszélni a szexről,mit szeretne kipróbálni-segédezköz,társasjáték- amit még nem probált eddig,hol szeretkezne szívesen,meg ilyenek.hát kb 2 hét volt mir eljutott az agyáig h mi a szitu,mert mi nemigazán szoktunk beszélgetni a szexről azelött.irtam neki erotikus sms-t,kicsit felizgattam mikor hazaért,de csak épp annyira hogy estére eszmélketlenül rám vesse magát,de persze akkor sem hagytam magam egyből,hanem kicsit kellettem magam.eddig elég jol bejöttek ezek a dolgok,mert elötte már csak 2-3 együttlét volt hetente,de most már minden nap.tegnap mondtam neki hogy irjunk listát,hogy mi az amit szeretnénk,és persze külön-külön mindketten és ha kész akkor cserélünk papirt és kivesézzük a dolgot.(irásba az ember jobban kimeri magát fejezni,mint szoban).

remélem tudtam segiteni.

2009. júl. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ja 22 éves nő
2009. júl. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!