Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem sikerült elmennem?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem sikerült elmennem? Lejjebb tovább van.

Figyelt kérdés
Már volt szexuális kapcsolatunk eddig 4* de eddig sem sikerült elélveznem (volt hogy nem egyszer pettingeltem vele komolyabban, attól féltem a legelején hogy pár perc lesz de nem tudom meik lett volna a jobb na mind1 a kérdés tehát a következő miért nem megyek el? [fiú vagyok,16 éves) lehet hogy a maszturbálást abba kéne hagynom? Heti 3-4 alkalom
2009. júl. 26. 20:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Válaszoltam a kérdésre... éretlenek vagytok mindketten a szexuális életre, azért nem tudsz elmenni és azért fájdalmas a barátnődnek az együttlét, mert sem a saját sem pedig egymás testét, működését nem ismeritek.
2009. aug. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

"mert sem a saját sem pedig egymás testét, működését nem ismeritek"


ez kiemelném és tennék fel számodra egy kérdést, te honnan tanultad meg akkor könyvből? Gondolom hogy nem, csak feltettem egy kérdést amire kaptam egy cinikus választ. Én igazából konkrét dologra gondoltam volna mint válasz. Nem tudom de semmi képpen nem ilyen fajta válaszra no de mind1...

2009. aug. 1. 22:54
 13/15 anonim ***** válasza:

azt kéne abbahagyni 1 időre amit csinálni szeretnél, szeretkezni ugyanis gyerek vagy még ^^

na ez a válaszadó is egy nyomorékxD

2009. aug. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Igen, ide kérdezni jönnek az emberek, nem azért, hogy kioktassák őket. Ő is tanácsot kért, nem oktatást. Valószínűen érettek mindketten, és ha már itt tesz fel kérdést és aggódik maguk miatt az szerintem már elárul valamit.

Nagyon jó a barátnődnek, hogy 3-4 órát kényeszteted, de az tényleg hosszú. Mindketten kifáradtok.

Ha rövidítetek 1 órára, az is nagyon tartalmas tud lenni.

Sok sikert!

2009. aug. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot, megfogadom.
2009. aug. 2. 14:56
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!