Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem sikerült elmennem?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem sikerült elmennem? Lejjebb tovább van.

Figyelt kérdés
Már volt szexuális kapcsolatunk eddig 4* de eddig sem sikerült elélveznem (volt hogy nem egyszer pettingeltem vele komolyabban, attól féltem a legelején hogy pár perc lesz de nem tudom meik lett volna a jobb na mind1 a kérdés tehát a következő miért nem megyek el? [fiú vagyok,16 éves) lehet hogy a maszturbálást abba kéne hagynom? Heti 3-4 alkalom
2009. júl. 26. 20:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%
azt kéne abbahagyni 1 időre amit csinálni szeretnél, szeretkezni ugyanis gyerek vagy még ^^
2009. júl. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%

szia!

bár én lány vagyok, de lehet h annyira stresszelsz h milyen lesz az elő és h jó legyél és h neki is jó legyen, h egyszerűen leblokkolsz! Vagy a barátnőddel van a gond és nem jól csinál vmit(bár sztem inkább az első) Várnotok kéne még, először csak pettingelni, h így sikerüljön elmenned, aztán jöhet a szex!

Remélem segítettem!

19/L

2009. júl. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Egyenlőre 8 hónapja vagyunk együtt és hát hogyis mondjam kb az utolsó 2 hónapban kezdtünk el úgymond nemi életet élni és hát nekem is meg neki is nagyon jó érzés ez a nemi élet, teszem azt hozzá hogy kb 2-3 hetente volt és hát nem tudom mert eléggé próbáltam elnyújtani a dolgokat de amikor már én is kifáradok akkor ott már gond van mondjuk úgy hogy 2-3 órás volt az egész és 1 óra volt az ilyen simogatások, közbe csókolózás, masszás nem tudom hogy miért van ez... most azt tervezem hogy leszokok róla teljesen (önkielégítés) és talán sikerül mert nem csak nekem hogyis mondjam ,,nem jó'' érzés, hanem már őt is kezdi úgymond bántani mégha nem is mutatja.
2009. júl. 26. 21:14
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

utolsó vagyok! 2-3óra??? lehet h nekem nincs jó szexuális élményem, de nekem az eddigi leghosszabb szerelmeskedésem kb1óra volt, de akkor is én kb 4szer mentem el, a párom meg 2szer! és az első az kb 20perc után volt! a maszti sztem nem lényeg inkább arra figyelj h ne húzd az elsülést túl sokáig mert abból is lehet gond(nem sikerül)!

azért ha majd újból megpróbáljátok, megírhatnád h tudta-e segíteni:D

2009. júl. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
*élményem=életem
2009. júl. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
ohh tényleg és egy fontos kérdést elfelejtettem kérdezni neki minden alkalomból eléggé fájt és többször is mondtam hogy ha ennyire fáj akkor hadjuk abba de mondta hogy nem pedig a fájdalom már szó szerint kiült az arcára, első alkalomból megértettem hogy miért fájt de a 2. 3. 4. alkalomból már nem, pedig eléggé nedves is volt meg síkosított gumit használtunk és így is fájt... lehet hogy emiatt nem sikerült számomra se az úgymond ,,élmény''?
2009. júl. 26. 21:32
 7/15 anonim ***** válasza:
utolsó: én csak a saját tapasztalataimat tudom elmondani! nem vagyok már kezdő szex téren, de nekem még mindig fáj! el kell lazulni ah jó legyen neki! Persze gondolom őt is aggasztja h mi lehet veled így nehéz az ellazulás!Persze ez fordítva is működik, tehát lehet h azért nem élvezed mert nagyon figyelsz h ne legyen a párodnak fájdalma és zavar téged ha fáj neki! Persze ez az én véleményem, de állt lelki okok vannak a háttérbe(saját tapasztalatom e téren)
2009. júl. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Majd ha érett leszel a szexuális életre, akkor gyakorold. Mert jelen pillanatban még ettől messze vagy. A szex nem arról szól, hogy van egy lyuk, ahova be kell találni.
2009. aug. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

A szex nem arról szól, hogy van egy lyuk, ahova be kell találni.


Mi sem azért tesszük ezt mert pusztán Golfozni akarunk... Mi egymást érettnek tartjuk ha te nem akkor nem én elfogadom az álláspontodat de ha nem az nem de én bocsáss meg hogy így mondom de nem ezt kérdeztem, erre szeretnék inkább választ kapni és nem kioktatást tudom jól hogy ,,nem szabadna'' de meik a fontosabb most tényleg a drog az alkohol vagy a cigi? Ha meglátsz egy drogost vagy egy alkesz illetve egy cigis tinédzsert akkor oda mész és mondod hogy nem kellene (nem hinném) akkor ezek szerint az a bűn ha nem tesszük tönkre magunkat no mind1 ^^ én nekem ez az álláspontom hogy mi érettek vagyunk rá és nem azért mert elmúltunk 16 évesek hanem azért mert szeretjük egymást és más dolgok miatt is de most nem ez a téma. Kérem a válaszra is válaszolj ha tudsz köszönöm.

2009. aug. 1. 22:32
 10/15 anonim ***** válasza:
Örülj neki. ^^
2009. aug. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!