Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátom kutyapózban szeretne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom kutyapózban szeretne lefeküdni velem, de én valahogy félek töle. Lányok ti élvezitek ezt a pózt? Hogy kell közben mozogni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 24. 19:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
mitől félsz? az egyik kedvenc pózom. sokkal intenzívebb az élvezet, a párod jól meg tud "pakolni" :D (nem tudom, hogy te szereted-e ezt vagy nem, én ezért is szeretem). nagyon nem tudsz mozogni közben, pucsíts, és nyúlj hátra a heréihez, közben. imádni fogja. :)
2009. júl. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%
Beszélj vele,és ha szeretnéd te is próbáljátok ki.Legföljebb úgy,hogy ha neked nem lesz jó akkor más pózban csináljátok.Egy próbát megér,hiszen lehet,hogy te is élvezni,mint az első válaszoló is.Én nyilatkozni nem tudok,mert szűz vagyok.
2009. júl. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%
Persze, hogy élvezem! De ilyenkor tényleg nem tudsz túl sok mindent mozogni, inkább csak támaszkodni... főleg, ha a pasid eléggé be van indulva... :) De nyugodtan simogathatod közben a melleid, a puncid, vagy nyúlj hátra a golyóihoz, nagyon fogja élvezni!
2009. júl. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat :)

1x akkor lehet engedek neki és kiprobálom.

lehet amiatt félek hogy hallottam olyanról hogy ugye ahogy "belénk pumpálják a levegőt" és ettöl "pukizik a puncink" :D és ezt nem tudom kínosnak érezném

2009. júl. 24. 20:25
 5/22 anonim ***** válasza:
90%
Én nem szeretem annyira, mert úgy mélyebb a behatolás és jobban fáj. De ha közben a csiklómat is dolgozza,vagy én magamnak, akkor nem is fáj kicsit sem,sőt jobban élvezem. Mellesleg a pasik nagy százaléka imádja, és már csak ezért megéri. :) Próbáld ki,ha nem jön be, csináljátok a megszokott módon! De lehet neked tetszeni fog.
2009. júl. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
90%

Szia!

Van még egy póz, ami hasonlít a kutyához: hason fekszel összezárt lábakkal és ő úgy hátulról hatol beléd. Na az nagyon élvezetes tud lenni ám! Néha az is kicsit fájdalmas, de ha kellően be vagy indulva és ha óvatosan csináljátok eleinte, akkor nagyon jó tud lenni. Viszont vigyázzatok vele, mert a párod gyorsan el tud menni ebben a pózban. De Te is!

2009. júl. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%
Előző vagyok. És még annyit, hogy ebben a hasonfekvős pózban még mozogni sem nagyon tudsz, max annyi, hogy megemeled egy kicsit a csípőd/feneked.
2009. júl. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :$
2009. júl. 26. 12:06
 9/22 anonim válasza:
90%
nekem még soha nem volt hüvelyi orgazmusom, de ebben a pózban érzem magam a legközelebb hozzá, ezt szeretem a legjobban, mozogni nem nagyon tudok közben
2009. aug. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
83%
érdemes kipróbálni!
2009. aug. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!