Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A férjem elutasítja a szexet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem elutasítja a szexet elég sokszor. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy fáradt meg minden, de nekem ez nagyon rosszul esik és ezt meg is mondtam neki. Soha semmin sem szoktunk veszekedni, nagyon jó a kapcsolatunk, de ez a téma már sírva fakaszt. Mit csinálhatnék?
2009. júl. 24. 11:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

úúúúúú basszus ez nagyon gáz !Mi a foglalkozása amúgy hogy ennyire érdektelen meg fáradt????

Van már gyereketek??de gondolom nem mivel csak orál van:-SS és a cekceléstől is hányingere van???? na jó én sem szeretem ha nyal mert nem jól csinálja de a szex az jó !!!De 1 pasi hogy feküdhet mint 1 darab fa??? te ráülsz?? akkor feláll neki .......de mondd meg neki nyugodtan nem vagy útszéli curva hogy csak leszopd kész .én nem tenném ..............évek óta????ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ....ahogy leírtad csinos csaj lehetsz és fiatal akkor egyszerűen nem értem!!!

2009. júl. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Mindketten huszonévesek vagyunk még. Van egy gyerekünk. Ő el szokott menni szex közben, ha mozgok rajta, de az nem érdekli, hogy velem mi van. Mielőtt engem megismert, még ennyire sem érdekelte, mert nem tudta, hogy mi az a csikló és nekem kellett megmutatnom, hogy mit kezdjen vele, pedig én szűz voltam, ő meg nem illetve ő jó pár évvel idősebb nálam. Egyszóval egyszerűen nagyon béna a szexhez és nem akar fejlődni, pedig megmutatnám neki, hogy mit csináljon. A munkája tényleg kimerítő, minden nap dolgozik, szinte éjjel-nappal csinál valamit, hétvégén is, de ez nem magyarázat arra, hogy nem csinál semmit az ágyban. Mielőtt összeházasodtunk, többször volt hajlandó rá és akkor még volt előjáték, azóta nincs...talán lusta is? Nem tudom már mivel magyarázni. Olyat szerintetek durva kérdezni, hogy azért nem akarja, mert lusta?
2009. júl. 24. 14:08
 13/20 anonim válasza:

Szia!

Egy cipőben járunk, az én férjem is dettó ilyen. Ugyanez a duma, mindig fáradt. Csak én kezdeményezem a szexet, ha rajta múlna nem is szexelnénk:P. Azt hittem csak az én férjem ilyen:) Mi sem veszekszünk, általában csak ez miatt kapunk össze. Én is rengeteget sírok ez miatt. Nagyon szar érzés mert ilyenkor az ember magában keresi a hibát. Főleg egy nőnek rossz érzés ha visszautasítják....

2009. júl. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Én pont így érzek...nem tudom, hogy mit lehetne kezdeni vele. :(
2009. júl. 24. 15:19
 15/20 anonim ***** válasza:

óóóóóóóó de sajnálom lányok:-((

de a gyereket is csak te akartad?és megerőszakoltad ezt a frigid pasit???

2009. júl. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Azért annyira nem rossz a helyzet, hogy erőszakhoz kelljen folyamodni. :) Úgy néz ki, hogy történik valami változás, mert ma este mutattam neki 1-2 figurát és vevő volt rájuk. Sokkal jobban csinálta. Szerintem rájött, hogy neki is jobb, ha nekem is jó.
2009. júl. 25. 00:50
 17/20 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem csald meg....most nem azért de komolyan.... Ha egyébként elvagytok, meg minden de csak a sex hiányzik neked azt könnyen lehet orvosolni. Mások biztosan szívesen bepótolnák azt amit a férjed elhanyagol. Én pl szívesen a segítségedre lennék. Ha érdekel küldhetsz privát e-mailt is :)

2009. aug. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Kösz, de ezt sosem tenném meg. Hidd el, hogy nem jó dolog házasokkal kezdeni. Te mindig harmadik lennél egy ilyen kapcsolatban és megérdemled, hogy olyannal legyél, aki megbecsül, mint társat. Keress olyat, aki szabad.
2009. aug. 3. 14:40
 19/20 anonim válasza:

15:18-as vagyok!

Nem a kérdezőnek szól hanem az utolsó válaszolónak.

Kösz a privát e-mailt, de nem kell a segítséget. Inkább keress egy csajt magadnak.;)

Bocs hogy ideírtam de nem akartam e.mailt írni.

2009. aug. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Áhh miattam sose zavartasd magad. Végülis engem sem zavarna a dolog.
2009. aug. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!