Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A férjem elutasítja a szexet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem elutasítja a szexet elég sokszor. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy fáradt meg minden, de nekem ez nagyon rosszul esik és ezt meg is mondtam neki. Soha semmin sem szoktunk veszekedni, nagyon jó a kapcsolatunk, de ez a téma már sírva fakaszt. Mit csinálhatnék?
2009. júl. 24. 11:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Légy türelmes. Az én barátom is sokszor fáradt, egész nap dolgozik. Régen nem értettem meg, hogy nem kívánhatja a szexet, de volt h én is fáradtan mentem hozzá és megértettem. Persze ha sokáig nem vagytok együtt, akkor szólj neki h próbáljatok picit kikapcsolódni, hagyjatok egymásra időt.
2009. júl. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ha Te szeretnéd szeretgetni Őt, és nem fontos, hogy ezt azonnal viszonozza, akkor az orális kielégítést ajánlom. Azt akkor is élvezheti, ha nagyon fáradt, csak Te ne fogd fel kudarcként, ha nem megy el tőle, hanem elalszik közben.
2009. júl. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nálunk már évek óta abból áll a szex java, hogy orálisan kielégítem.
2009. júl. 24. 12:27
 4/20 A kérdező kommentje:
És attól mindig elmegy, csak fáj, hogy nekem nem viszonozza. Nem látom rajta, hogy igyekezne örömet okozni.
2009. júl. 24. 12:27
 5/20 anonim ***** válasza:
Nem viszonozza??? Na ez már aztán tényleg gáz... Mi történt a férfiakkal? Elhiszem, hogy fáradtak, teljesen megértem, sőt.. de ha egy nő ennyi mindent megtesz, és még viszonzást sem kap, akkor az mi, ha nem lustaság? Én komolyan elbeszélgetnék a férjemmel, ha így viselkedne. Te ezt miért tűröd? Állj a sarkadra, és próbáld meg megbeszélni ezeket a férjeddel. Ha azt látja, hogy nem teszel semmit, addig ezt fogja tenni veled.
2009. júl. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

12:17-es. Értem. Sajnálom. Ha már mondtad is neki, és hiába, akkor tényleg gáz van. Tudatosítsd benne, hogy NEKED erre igényed van, és akkor SZERET Téged jól, ha nem hagyja figyelmen kívül ezt. Ha pedig valami konkrét baj van, pl. már nem kíván Téged annyira, mint régen, akkor azt mondja el, járjatok a végére! (Lehet, hogy nem is Veled van baja, hanem valami pszichés dolog, amin lehetne segíteni. Csak nem úgy, hogy a fejét a homokba dugja.)


Ui. Más. Néha egy kis veszekedés nem árt. Előző kapcsolatomban 15 évig nem veszekedtem. Vége lett. Most van, hogy kieresztjük a gőzt. Az a fontos, hogy ne bántsd agyon a másikat, ne tegyél olyat, amit már a következő pillanatban megbánnál. ;o)

2009. júl. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Azért nem viszonozza, mert azt mondta, hogy undorodik az orális szextől az ő oldaláról, de mikor rendes szex van, akkor is csak én csinálok valamit, ő csak fekszik, mint egy darab fa. Természetesen már beszéltünk róla, ezért szoktam sírni. Pedig szeret, de azt mondja, hogy a szeretet nem azon múlik, hogy kinyal-e vagy sem, amiben igaza van, de én arra vágynék, hogy egyszerűen velem legyen néha.
2009. júl. 24. 13:25
 8/20 A kérdező kommentje:
Azt nagyon utálja, mikor ezt felhozom és azt mondja, hogy én azt hiszem, hogy neki valami problémája van...ezen felháborodik. Pedig soha semmi más nem tudja kihozni a sodrából. Nem tudom mire vélni. Csak ezzel kapcsolatban vannak viták, mert egyébként tökéletesen működik a házasságunk minden téren. Én próbálok ezen változtatni, de ő nem vevő rá. És nem vagyunk olyan régen házasok...szóval azt sem lehet mondani, hogy megöregedtünk, megunt stb.
2009. júl. 24. 13:37
 9/20 anonim válasza:
A reakcióiból és a viselkedéséből ítélve, valószínűleg TÉNYLEG van valami problémája. Nem tudom mennyi idős, mióta vagytok együtt, de talán a saját neméhez vonzódik. Lehet, saját magának sem vallja be.
2009. júl. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Á, az kizárt dolog. A nőket szereti. Tudom is, hogy mit szeret, mert találtam régről a gépén képeket, amikor még szingli volt (extra nagy mellű nőket, én is olyan vagyok meg mondta is, hogy ez jön be neki). Mégis a szexnél szinte semmit sem csinál...azt mondja, hogy neki nincs nagy igénye.
2009. júl. 24. 13:45
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!