Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mikor tudok végre vonzódni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

StephanieXx kérdése:

Mikor tudok végre vonzódni egy férfihoz?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok,az első párkapcsolatom pár hónapja volt,ahol megtörtént az első szexuális élményem.A kapcsolatnak vége lett,de azóta nem érdekelnek a fiúk,férfiak...nem akarok többet csalódni,és azt hiszem azért nem engedek magamhoz senkit közel...Nem vagyok csúnya lány,csak roppant gátlásos és tartózkodó:S
2009. júl. 24. 10:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
16:52, szerintem ha neked írna valaki választ olyan kezdő mondattal, hogy "bazz, ekkora hülye hogy lehetsz?", szerintem téged is bántana azért. Oké, mondjuk kinek mi számít primitívnek. Viszont nekem úgy tűnt, a többi válaszoló sértegető megjegyzések nélkül is tudott hasznos választ írni.
2009. aug. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nos kedves válaszoló,bántás nélkül is leirhatod a véleményed:)De nem baj,lehet nem így lettél nevelve:)
2009. aug. 2. 23:09
 13/13 anonim ***** válasza:

Egyetértek, a 15:26-os válaszoló jó választ adott. Igaz, durva volt, nyers, goromba és sértő, de a válasza helytálló.


Neked magadnak kell legyőznöd a félénkségedet, a gátlásosságodat, és nyitni az emberek felé. felvállalni magadat őúgy, ahogy vagy, és örülni annak, akinek vagy. Az ilyen öröm, az ilyen magabiztosság, az ilyen kiegyensúlyozottság vonzza a többi embert, ők is nyitna feléd, és barátkozni akarnak veled.


Tudom, mert végigéltem mindezt. Zárkózott, magányos, szemüveges, dundi kislányból lettem boldog, elégedett, kiegyensúlyozott feleség és egy baráti kör megbecsült tagja.


Azt a luxust nem engedhetetód meg magadnak, hogy nem engedsz magadhoz senkit sem közel. Aki szeretni akar, annak vállalnia kell az visszautasítással és a megsebződéssel járó kozkázatot. Csak az nem sebződik, aki nem szeret, csak az nem csalódik, aki nem kockáztat, csak az nem veszít, aki nem él.


Amit tanácsolhatok: alaposan ismerd meg azt, akivel leghközelebb lefekszel. Ehhez pedig idő kell, sok idő. nem hetekről, hónapokról beszélek. Adott esetben akár évekről is. Ha nem felejtős a pasi, ha nem csak a szex kell neki, hanem te, akkor kibírja addig, amíg tökéletesen meg tudsz bízni benne. Hiszen a szexben a lehető legintimebb helyzetben vagy egy másik férfival, teljesen át kell magadat engedned neki. Ez pedig nem jó tökéletes bizalom nélkül.

2009. aug. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!