Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mikor tudok végre vonzódni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

StephanieXx kérdése:

Mikor tudok végre vonzódni egy férfihoz?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok,az első párkapcsolatom pár hónapja volt,ahol megtörtént az első szexuális élményem.A kapcsolatnak vége lett,de azóta nem érdekelnek a fiúk,férfiak...nem akarok többet csalódni,és azt hiszem azért nem engedek magamhoz senkit közel...Nem vagyok csúnya lány,csak roppant gátlásos és tartózkodó:S
2009. júl. 24. 10:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen attól lehet, hogy elhagytak és az első alakom is megtörtént. Magadnak kell leküzdeni ezt a gátlást. Még nem vagy elkésve semmiről. Élvezd a helyzetet és ha úgy gondolod nyugodtan flörtölhetsz is. De csak addig menj el amíg Te akarod.
2009. júl. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kommentet:)
2009. júl. 24. 10:43
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Felejtsd el ami történt mert nemvagy semmirőlsem lemaradva ismerkedj meg minél több fiúval és egyszer úgyis megtalálod az igazit ;D
2009. júl. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
:)Köszönöm
2009. aug. 1. 15:14
 5/13 anonim ***** válasza:
35%

Bazz, ekkora hülye hogy lehetsz? Ezt magadnak kell eldönteni, vagy azt mondod, hogy kell nekem valaki és akkor bevállalod, hogy sok csalódásod lesz még, vagy egyedül halsz meg.

Igen, az élet kegyetlen, de ha jót is akarsz, akkor a rosszat is be kell vállalni és nem fosni tőle, meg gátlásosságra fogni. Ha nem tetszik már áshatod is a sírod, mert ezt a világot nem érdekli.

Ja és nehogy azt hidd, hogy a következő pasival másképp lesz. Majdnem biztos, hogy 2 menetből nem találod meg az igazit. Sőt lehet 10-20-ból sem. Persze feladhatod, de akkor ennyi voltál.

2009. aug. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%

15:26

ez egy tökéletes válasz igaz elég nyers megfogalmazásban.


Amugy pedig ráérsz másik pasihoz vonzodni, hiszen tényleg nem késtél le semmiről még, az ijen csalodások teljes kiheveréséhez idő kell valakinek elég pár hét van akinek fél év is...

szokták mondani hogy feledni más melett könyebbb... Probálj másra gondolni mint a volt pasidre ugyanis még biztosan szereted és amig ez nem változik addig nem is fogsz máshoz vonzodni.


Hozzátenném bárcsak minden nő ijen lenne mint te, hogy megbízhetó, hűséges és nem ugrik mindjárt a következő pasi ágyába... Egy kapcsolatban ez a legnagyobb emberi érték! Inkább büszke legyél magadra és ne elkeseredett legyél...

2009. aug. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem kicsivel több párkapcsolatom volt már, mint neked, meg kicsit idősebb is vagyok, igaz, még szűz vagyok veled ellentétben. Eddig minden kapcsolatom csalódással ért véget, ezért nagyjából én is úgy vagyok vele, mint te. Viszont neked eddig csak egy kapcsolatod volt. Egy rosszul sikerült első kapcsolat alapján nem lehet előre elítélni az összes többi leendő partneredet! Mellesleg teljesen természetes, hogy a szakítás utáni pár hónapban szívesebben vagy egyedül, főleg ha az eslő szakításról van szó, kell egy kis idő, hogy kiheverd.
2009. aug. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
15:26-os,:)Biztos anyukád nem mondta el,hogy kell a véleményedet,nézőpontodat normális,kevésbé primitív formában előadnod:)Lehet,hogy eltelik egy kis idő amíg én találok valakit,de az az ember nem lesz egy szerencsétlen nőcsábász,kifinomultabb lesz a viselkedése mint Neked,a másik milyen "menet"-ről beszélsz??
2009. aug. 2. 16:08
 9/13 A kérdező kommentje:
Kedves 16:02-es nem ítélek el senkit,és nem általánosítok,annyi ember,annyi szokás:)Eltelt 7 hónap,és most kezdek érezni valamit,mármint egy másik fiú/FÉRFI) iránt:)))
2009. aug. 2. 16:11
 10/13 anonim ***** válasza:
42%
Kedves kérdező ne haragudj hogy ezt mondom de 15:26-os válasza eggyáltalán nem volt primitív vagy bántó csak egyszrűen leírta úgy ahogy van.Talán egy kicsit megválogathtta volna a szavait de alapvetően jó válasz volt.
2009. aug. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!