Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem megy? Nagyon el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megy? Nagyon el vagyok keseredve.

Figyelt kérdés

3 éve van barátom,jó a kapcsolatunk,szeretjük egymást,jól elvagyunk.Csak egy "picike" probléma zavar mindkettőnket:nincs orgazmusom.

Élvezem a szexet,kívánom a párom,mégis van vmi probléma...

LEHET EZ PSZICHÉS?Mintha nem tudnám elengedni magam v nem tudom?!HOGYAN KÜZDJEM LE A GÁTLÁSOKAT?Már mindent de tényleg mindent kipróbáltunk! Mindent mindenhogy!

Már voltam másik pasival is (persze a párom nem tudja)mert ugy gondoltam vele talán.De nem!!!

Lehet az probléma h tizenéves korom óta maszturbálok?És csak egy fajta pózban tudok elmenni egyedül.Ha nincs ott senki velem.Szeretnék a párom előtt is maszturbálni de hason fekszem és szégyenlem a pózt mert abszolút nem erotikus.Próbáltam már otthon más pózban,háton fekve,de ugy nem megy!!!!Azt hiszem ha egyedül más pózban menne akkor vele is,mert nem lenne megszokott a módszer amivel kielégítem magam!MENJEK ORVOSHOZ?????????Szerintetek pszichés vagy mi bajom van???????????????


2009. júl. 24. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen pszichés eredetű lehet. Oka lehet az pl. hogy mindenáron el akarod érni és ahelyett, hogy az érzelmekre, az ölelésre koncentrálnál, azt figyelgeted, hogy jön e a nagy érzés. Emiatt nem tudsz ellazulni, a párod pedig átmegy teljesítmény kényszerbe és szeretkezés helyett tornagyakorlattá válik az együttlét. Ismerd meg a testedet, próbálj meg ellazulni. Ha úgy érzed nem megy, akkor érdemes lenne szexuál pszichológust felkeresni, hidd el tud segíteni. Ha nem kérsz segítséget, előbb utóbb önértékelési problémáid lesznek, mert olyan érzésed lesz, hogy nem vagy teljes értékű nő és ez a végén teljes frigiditáshoz fog vezetni.
2009. júl. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nos, nekem is vannak ilyen problémáim, tehát nem vagy egyedül! De a párommal is el tudok menni ha izgatja a csiklóm, hüvelyi orgazmusom még nem volt. Ha neked hason kényelmes csináldd úgy a párod elött is, hidd el hogy izgató az is! De ha ez zavar akkor feküdjön melléd, csókolozzatok simogasson közben így el tudsz lazulni! Ha így sikerült akkor lehet olyat hogy fel vagy izgulva, oda irányítod a kezét ahogyan neked jó, és becsukod a szemed ellazulsz, ha nem megy kérd meg mesélje el pl hogy mit tenne veled, így csak a képekre gondolsz el fogsz tudni lazulni. Nállunk ez tökéletesen bejött! Pszichés probléma ez, hogy nem tudod elengedni magad, de ne izgulj ha nem görcsölsz rajta menni fog! Több nőnek van ilyen problémája mint azt gondolná az ember. Ezt meg kell tanulni... 22/L
2009. júl. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha hason fekve masztizol es ugy mesz el mert nem probaljatk ki azt a pozt mikor te hasra fekszel osze csukod a labad es o haturol nyomja?lhet ez bjon sok siket
2009. júl. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!Remélem összejön,de ez is idő kérdése!
2009. aug. 4. 18:39
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem,nem jön össze.............
2009. aug. 15. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!