Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Menyasszonyom nem kívánja a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyom nem kívánja a szexet, mitől lehet?

Figyelt kérdés
2-3 hete voltunk utoljára együtt, azt mondja nem kívánja és nem érti miért. Állítólag nem velem van a probléma, mással sem kívánná. Szeret velem lenni és állítólag bántja, hogy mindig vissza kell utasítson. De megmondani nem tudja, hogy miért van ez, valami ötlet? Van egy lejárt nagyösszegű anyagi tartozása, elég sokat dolgozik. A fogamzásgátlóját régóta ugyan azt szedi, szerinte nem az az oka. Este kézenfogva alszunk és szeret is. Mindketten 32 évesek vagyunk. 3 éve vagyunk együtt, igaz pár hónappal ezelőtt volt egy 6 hónapos szünetünk.
2009. júl. 23. 17:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a stresz okozza. Vidd el egy hosszú hétvégére valahova vagy teremts egy romantikás éjszakát evgyél neki virágot coskit kedveskedj..

sok sikert :)

2009. júl. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
A stressz, idegeskedés (tartozás) okozhatja, de azért ez így hosszútávon tényleg nem jó. Egy kis kikapcsolódás, utazás kettesben talán segíthet.
2009. júl. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én is a stresszre gyanakodtam, csak megzavart, hogy azt mondja nem tudja mitől van. Kapott a héten egy szép csokrot tőlem, örült neki. :) A kettesben való utazást is elkezdtük szervezni pár hete. Debrecen, virágkarnevál. :) Kisfiunk (2,5 éves) addig a mamánál lesz.
2009. júl. 23. 18:28
 4/19 anonim ***** válasza:
Mi a feleségemmel négy éve vagyunk így. Gyakorlatilag négy éve élünk szex nélkül, mert ő nem kívánja a szexet. Mivel én nagyon szeretem őt, ezt elfogadtam, türelmesen várok (még reménykedem), ameddig csak kell.
2009. júl. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Huhh, az durva. Én is nagyon szeretem a párom, a 6 hónap külön töltött idő alatt sem volt szexuális kapcsolatom mással. Remélem csak átmeneti állapot és ha rendeződnek a dolgai(nk) akkor minden helyreáll. Jól működött köztünk előtte a szex. Remélem nálatok is megoldódik a helyzet!
2009. júl. 23. 22:23
 6/19 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen, hogy nem kívántam, de én terhes vagyok, (bár ezt akkor még nem tudtam). Én is imádom a férjemet, de mindig visszautasítottam. Szegény meg azt hitte vele van baj. :-)
2009. júl. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszi neked is! :) Valószínűleg nálunk inkább a stressz lesz az ok, 99%-hogy nem terhes a párom. Nehezen viselem a dolgot, nagyon megzavar lelkileg, de bízom a változásban. Nagyon szeretem Őt, bármit megtennék Érte, próbálok türelmes lenni és nem zaklatni vele. Gondolkodott valami vágykeltőn, hogy kellene szednie, de nem hiszem, hogy ez lenne a megoldás. Volt, hogy határozottan éreztem, hogy felhúztam, be is nedvesedett, de mégsem történt semmi. A teste kívánta, a lelke nem.
2009. júl. 24. 08:28
 8/19 anonim ***** válasza:
Szia! A 22.10-es vagyok. Köszönöm, hogy szurkolsz nekünk. Én is nagyon szeretném, ha megoldódna a helyzet. De erőszakoskodni nem akarok. Viszont 32 éves fiatal férfi vagyok. Négy éve gyakorlatilag nővel átélt szexuális élmény nélkül. Más nővel nem vagyok hajlandó "pótolgatni". Viszont - szégyellem nagyon, de így van - kínomban visszaszoktam az önkielégítésre, amitől azt hittem, későkamaszként elbúcsúzhattam volna. Az igazi baj, hogy gyereket is nagyon szeretnénk, de hogy így mi lesz, nem tudjuk. Újabban erősen gondolkodunk az örökbefogadáson.
2009. júl. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Örökbefogadni? Dehát ha nincs szex persze hogy nincsen baba!

A kérdezőnek pedig: Nállunk is volt ilyen probléma pedig én 22 vagyok. A stressz biztos hogy közre játszik a dologban, valamint az sem jelent semmit h a fog.gátlót régóta szedi, mert lehet csak most jött elő a libidó csökkenés! Vidd el vacsorázni, moziba, mozduljatok ki otthonról, akár egy hosszú hétvége ha megtehetitek! Így kicsit el tudtok tekinteni a gondoktól! Remélem megoldódik a probléma, ne ess kétségbe! 22/L

2009. júl. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ismét a 22.10-es vagyok. Igen, örökbefogadni. Bár azzal már önmagam előtt is elismerném, hogy lemondtam a feleségemről mint szexpartnerről. De van más választásom? Most voltak nálunk az anyósomék három napra, szegény anyósom tökre kiakadt, mikor látta, hogy külön szobában alszunk. Ez van.
2009. júl. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!