Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátom pénisze lelankad az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom pénisze lelankad az óvszerben néha. Fiúk ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, a barátommal 8 hónapja vagyunk együtt. 2-3 hónapja élünk szexuális életet. Amikor nálunk zajlik a dolog és felhúzza az óvszert, néha lelankad a pénisze. Már beszélgettünk erről és azt mondta hogy nem azért van mert nem kíván, hanem azért mert fél hogy bejönnek anyumék meg stb. Amikor náluk vagyunk, tényleg minden simán megy, mivel anyukája dolgozik, apukája nem él velük. Fiúk szerintetek?
2009. júl. 23. 15:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Bocsi, gondoltam hogy az, csak kiváncsiságból kérdeztem vissza, megmondom őszintén én irtam a hanyadik század... de azt néztem eltünt az a válasz nem látom, ki tudja törölni a kérdező? most komolyan kérdem:)
2009. júl. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nem, nem tudja kitörölni. De a kérdésem alatt van egy ilyen: " Szeretnéd a nem hasznosnak bizonyult válaszokat is látni? " és ott van egy négyzet. Tegyél oda egy pipát és már mutatja is az összes választ, nem csak a hasznosakat. :)
2009. júl. 23. 16:43
 13/19 anonim ***** válasza:
lehet izgalom miatt is, de nekem pl. gumiban eleinte ment, aztán mikor egyre többet csináltuk már gumiban nem akart felállni... de ajánlom a mentolos durex óvszert próbáljátok ki ha van még ilyen :)
2009. júl. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet. Hallottam már mentolos óvszerről, azt mondják tényleg az a legjobb...
2009. júl. 23. 19:38
 15/19 anonim válasza:
15%
Te jó ég! lelankad az óvszerben! 16 évesen nincs más dolgod?
2009. júl. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
48%

15:48

Hadd idézzek két mondatot a szabályzatból:

"Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre! Mások válaszáról a véleményed a lefelé és felfelé mutató nyilak segítségével (azaz a válasz értékelésével) közölheted!"

2009. júl. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Neked semmi közöd ahhoz hogy mit csinálok. Normálisan írtam ide, tanácsot szerettem volna kérni. Bár meg sem lepődök rajtad, inkább csak kinevetlek. A többiek miért tudtak normálisan, segítőkészen válaszolni?
2009. júl. 24. 12:58
 18/19 anonim ***** válasza:

Lelkitárs (:

Nálunk is ez volt a probléma, nagyon sokáig.

Én azt tudnám javasolni, hogy először is jól zárkózzatok be, próbáljatok csendesek maradni, így ha hazajön anyu, gyorsan el lehet tüntetni a nyomokat. Bár 16 évesen szerintem már illene elmondani. (Bocsi, ez csak szentbeszéd, én sem mondtam el :)

Másodszor pedig nyújtsátok el jól az előjátékot, és próbáld meg elterelni a figyelmét ilyenekről, megnyugtatni, egy kellemes masszázs ilyenkor a legjobb szerintem. Vagy legalább is én így tapasztaltam.


Mi végül megoldottuk a problémát, bár mi már másfél éve vagyunk együtt, és fél éve élünk szexuális életet.


Sok sikert, szurkolok nektek.

A bunkó válaszolókkal pedig ne is törődj..


16L

2009. júl. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Szia, köszönöm szépen. :)
2009. júl. 25. 12:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!