Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátom pénisze lelankad az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom pénisze lelankad az óvszerben néha. Fiúk ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, a barátommal 8 hónapja vagyunk együtt. 2-3 hónapja élünk szexuális életet. Amikor nálunk zajlik a dolog és felhúzza az óvszert, néha lelankad a pénisze. Már beszélgettünk erről és azt mondta hogy nem azért van mert nem kíván, hanem azért mert fél hogy bejönnek anyumék meg stb. Amikor náluk vagyunk, tényleg minden simán megy, mivel anyukája dolgozik, apukája nem él velük. Fiúk szerintetek?
2009. júl. 23. 15:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
Igaz,én lány vok,de sz.tem itt nem az óvszerrel van a baj+nem is azzal hogy nem kíván,hanem 1szerűen csak a félelem hogy rátoknyitnak.Ez az én barátomat és engem is nagyban befolyásol.NEm tudja annyira elengedni magát és beleélni magát a szexbe azzal a tudattal a fejében hogy valaki bemehet a szobádba miközben 1ütt vagytok.szerintem ez lehet a baj.
2009. júl. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%
elég kényes a műszer ilyesmire annak aki aggódós tipus.. nálam is megesett párszor.. és nagyon ciki érzés... a feszültség okozza.. olyan helyen szeretkezzetek csak ahol el tud lazulni....
2009. júl. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
7%
Már bocsánat, de amint fent is ki van írva, ez az oldal felnőtteknek szól, nem pedig felnőttet játszó gyerekeknek. És még le is írod, hogy 16 vagy...
2009. júl. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
Akkor amit mondott is logikus, meg lehet hogy zavarja a gumi mint engem, de mivel gyereket még én se akarok igy valahogy meg kell szokni. A fogamzásgátlónak is vannak hátrányai és még titkold is el a szüleid elől is:) Szexeljetek náluk többet:)
2009. júl. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ő is nagyon cikinek érezte, sajnáltam is rendesen. De bízom benne és tudom hogy nem azért van mert nem kíván. Köszi a válaszokat!
2009. júl. 23. 15:46
 6/19 anonim ***** válasza:
71%
Utolsó előtti, hanyadik században élsz? Egy fél év együttlét után már sexelnek, jobb lenne ha külön-külön csinálnák saját maguknak? Akkor te oldd meg úgy!
2009. júl. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Még idősebb korban is van hogy zavar az hogy rátoknyithatnak, vagy a gumi zavar, vagy lelki állapottal van átmeneti gond, együtt kell megoldani a pároddal.
2009. júl. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bunkó megjegyzést.


A többieknek pedig a hasznos válaszokat. :)

2009. júl. 23. 15:52
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
melyik volt a bunkó?
2009. júl. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

" Már bocsánat, de amint fent is ki van írva, ez az oldal felnőtteknek szól, nem pedig felnőttet játszó gyerekeknek. És még le is írod, hogy 16 vagy... "


Ez.

2009. júl. 23. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!