Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van aki elbír a 26 centimétere...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki elbír a 26 centiméteres a péniszemmel?

Figyelt kérdés
Eddig nem igazán találtam hozzá(m) illő barátnőt, aki le mert volna velem feküdni. mindig azt mondják, hogy ez nem fog működni bocs. Gyakorlatilag még szűz vagyok, mert tényleges behatolást egy nőnél se bírtam elérni. Az orális szex közben,vagy után, "elég volt" mára szöveggel dobtak. Ti lányok ezzel hogy vagytok, dobnátok? A leghosszabb kapcsolatom kb. fél év volt, gyakorlatilag ez is az szex miatt lett vége( ami nem működött). Azt mondta hogy szerint túl vastag is és inkább nem akar kockáztatni. Mi tévő legyek? soha nem lesz olyan barátnőm, akivel verbálisan is jól megértjük egymást és az ágyban is működő kapcsolatunk lehetne. Teljesen el vagyok keseredve, aminek mások örülnének, attól szenvedek...
2009. júl. 23. 14:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
76%

Ebből is látszik, hogy a nőknél mégsem a méret a lényeg. De nem értem miért ilyednek meg tőle a csajok, nagy és kész, de az még nem feltétlen jelenti azt hogy fájna nekik, mivel ha nem tolod be tövig nem fog fájni... Nem írtad hogy hány éves vagy és milyen idősek voltak ezek a csajok de van egy sejtésem hogy elég fiatalkák lehettek...

Még egy megjegyzés "ahonnan egy gyerek kijönn": Na most a legjobb tudásom szerint a farkát egy pasi nem a méhedbe nyomja fel... 14 cm max szerintem egy nő hüvelyének hossza, 1-2 centit lehet tovább tolni de 10cm-t már hova....

2009. júl. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
66%
hány éves vagy? mikor érte el ezt a méretet a péniszed?
2009. júl. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

"hány éves vagy? mikor érte el ezt a méretet a péniszed?"


22vagyok. hát olyan kb 19vagy 20éves lehettem. a fene figyelte, hogy meddig akar nőni, vagyis figyeltem, csak nem méregettem. úgy voltam vele hogy nem lesz gond.

2009. júl. 23. 19:19
 14/18 anonim ***** válasza:
A párom farka merev állapotban 22 cmes és vastag. És nem merev állapotban is vastag és húsos. Így jól el tudok vele játszani, még akkor is mikor nem állt fel és rá-rá ill. beleülök. Jó érzés mikor alattam merevedik meg. :D
2009. júl. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Hmm.. sztem izgató lehet a nemiszerved.. én elbírnék Vele.. engem izgat, és boldoggá tenne azt hiszem :)
2009. júl. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én elbírnák vele!:)
2009. júl. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Heh, hát grat... Nekem csak 19es... Kellemetlen lehet így élned bazzeg...Nemsok nőnek tod odarakni, gejl!
2010. jan. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
lankadtan is nagy? (húspénisz) Hogy fér az el a gatyádban, nem kellemetlen?
2010. jan. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!