Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van aki elbír a 26 centimétere...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki elbír a 26 centiméteres a péniszemmel?

Figyelt kérdés
Eddig nem igazán találtam hozzá(m) illő barátnőt, aki le mert volna velem feküdni. mindig azt mondják, hogy ez nem fog működni bocs. Gyakorlatilag még szűz vagyok, mert tényleges behatolást egy nőnél se bírtam elérni. Az orális szex közben,vagy után, "elég volt" mára szöveggel dobtak. Ti lányok ezzel hogy vagytok, dobnátok? A leghosszabb kapcsolatom kb. fél év volt, gyakorlatilag ez is az szex miatt lett vége( ami nem működött). Azt mondta hogy szerint túl vastag is és inkább nem akar kockáztatni. Mi tévő legyek? soha nem lesz olyan barátnőm, akivel verbálisan is jól megértjük egymást és az ágyban is működő kapcsolatunk lehetne. Teljesen el vagyok keseredve, aminek mások örülnének, attól szenvedek...
2009. júl. 23. 14:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%

Az én farkam is nő, mint a gomba, de a mostani méretem nekem tökéletes, nem akarok orbitális lófasszal élni:s


Használj síkosítót, az segít!

2009. júl. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
48%
Én igen! Talizzunk és egyből rádugrok! Nálam a " lófasz" a nyerő!
2009. júl. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Hát bocsi, de elsőre így ez nekem sem hangzik túl jól:S nem maga a méret taszít, hanem, hogy fájdalmas lenne a szex, mert ha mélyebbre tolnád én spec. azt nem bírnám ki és az neked sem lenne jó, ha csak úgy maszatolunk. nehéz ügy, hiszen ismerkedéskor nem kezdheted azzal, hogy figyu bocsi, 26 cm-es a farkam, remélem te meg elég mély meg tág vagy... annyit tehetsz, hogy próbálsz tovább kisétlezetni, biztos akad oylan lány, akinek megfelel a méreted és nem riasztja.
2009. júl. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem a méreteddel semmi gond nincs! Vannak olyan lányok akik ezt szertik és eltudják viselni! Szerintem semmi gond nem lesz! pussy
2009. júl. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
67%
Ahonnan egy baba kifér oda sok minden befér. Keresgélj kitartóan, nem te vagy az egyetlen, akinek ekkora van.
2009. júl. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%
A havernak is 24 bicskája van,hát van az emberben némi kisebbségi érzet mellette..nekem 18-as van,azt mondta örömmel elcserélné velem ha lehetséges lenne..
2009. júl. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
45%
24-es...
2009. júl. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%

Nekem semmi bajom nem lenne a farkad méretével, sőtt...

Ami van azt meg kell tanulni használni, és kihaszni.Próbálj meg élni a lehetőséggel, hogy ekkora van.

Én nem bánnám

2009. júl. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

"Nekem semmi bajom nem lenne a farkad méretével, sőtt...

Ami van azt meg kell tanulni használni, és kihaszni.Próbálj meg élni a lehetőséggel, hogy ekkora van.

Én nem bánnám"


hát mond meg azoknak a lányoknak is, akikkel anno összehozott a sors. bár már mindegy...

2009. júl. 23. 15:22
 10/18 anonim ***** válasza:
56%
Én meg mindig megtalálom a kisfarkú pasikat. :(
2009. júl. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!