Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem megy a szex ha mind...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megy a szex ha mind a ketten akarjuk?

Figyelt kérdés
Van egy fiu akivel közelebbi kapcsolatba kerültem. Nagyon jól elvagyunk addig a pontig amig nem kerül szexre a dolog! Neki van egy bnője és az ő lakásukon szoktunk talizni! Ez lenne a baj?
2009. júl. 21. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:
69%

pfej de utálom a hozzád hasonló r ibancokat akik belenyúlnak mások kapcsolatába. persze a pasi sem kutya.

De nem baj, majd egyszer mindenki visszakapja amit adott.

Remélem egyszer lebuktok és a csaj nem fog kimélni...

27/N

2009. júl. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
50%

Kedves előttem szólónak:Felhívnám a figyelmed,hogy a kérdés nem arról szólt,hogy mi a véleményetek a szóban forgó kapcsolatban lévő hölgyről!!!!!!!Nem tudom miért jó bántani másokat!!!!!!!!Tipikus magyar mentalitás!Én meg remélem megismerkedsz egyszer egy férfival akibe teljesen belezúgsz és így jársz,akkor majd megkérdezem ribanc vagy-e vagy csak így alakult ez a dolog?!?!?!


A kérdésre válaszolva pedig bármilyen lelki oka lehet!Többek közt az is hogy így jön ki tudat alatt a lelkiismeret furdalás,de bármi léehet!Szerintem próbáljatok meg egy teljesen nyugodt mindenkitől független helyet!!!

Sok sikert!

2009. júl. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!