Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért izgat fel a (szelid)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért izgat fel a (szelid) erőszak?

Figyelt kérdés

Annak ellenére, hogy nő vagyok, az izgat fel leginkább, ha arra gondolok, hogy kiszolgáltatott vagyok egy férfivel szemben. Leteper, megerőszakol, kikötöz, stb. A véres és durva jelenetek viszont nem tetszenek, ami szado-mazo néven fut, az nekem nem jön be.

Ez normális, vagy perverz vagyok? Van más nő is, aki ezt szereti? Megtalálta hozzá a megfelelő partnert?


2008. máj. 9. 16:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Perverz vagy, de ez nem baj! :-) én is szeretem, ha kikötöz a Párom, elfenekel, és ha azt érzem, kiszolgáltatott vagyok, közben pedig maximálisan megbízom Benne, és tudom, hogy bármikor abbahagyja, valamint csak az történik, amit én szeretnék! Az, hogy szereted, ha úgy érzed, "megerőszakol", így önmagában durvának hangzik, mégis azt hiszem, valahol értem! Ha ezt én magam nem is egészen így kívánom, csak úgy, hogy utána megkérdezze, hogy és miként szeretném a szeretkezést, meg tudlak valahol érteni... nekem azért tetszik a BDSM-light, mert az utána lévő gyengédség hatására bármennyi orgazmust képes lennék produkálni! :-)
2009. jún. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!