Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért izgat fel a (szelid)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért izgat fel a (szelid) erőszak?

Figyelt kérdés

Annak ellenére, hogy nő vagyok, az izgat fel leginkább, ha arra gondolok, hogy kiszolgáltatott vagyok egy férfivel szemben. Leteper, megerőszakol, kikötöz, stb. A véres és durva jelenetek viszont nem tetszenek, ami szado-mazo néven fut, az nekem nem jön be.

Ez normális, vagy perverz vagyok? Van más nő is, aki ezt szereti? Megtalálta hozzá a megfelelő partnert?


2008. máj. 9. 16:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Én nem itélkezem...Saját kis véleményem az az, (a barátom miatt) hogy azok a pasik akik "mindent megtennének" a lányért "mindennél jobban szeretik" a lányt, nem engedik azt hogy a lány kiszolgáltatot legyen, megalázkodjon...legalábbis ez az én tapasztalatom...

Persze közös megeggyezés alapján lehet szadizni, az más:) szerintem van olyan hogy mindkét fél szereti

2008. máj. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Normális,semmi baj ezzel. Csak dolgoznak a hormonok.:-)
2008. máj. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem is tudom... :-)

Szerintem ez tök normális. Én is az erőszakra izgulok. Leteperés, kikötözés oké, a megerőszakolást még nem próbáltam. Ami nekem a kedvencem az a kés. Ugyanúgy cirógatni és cirógatva lenni mint kézzel, vagy épp egy tollal, csak épp egy csinos kis tompa élű késsel. Na ez már beteges, nemde?!? Legynagyobb örörmömre azonban a párom is beteg, mint én. Egyszer a brossommal karmoltuk ki egymást elég szépen:-)

Én azonban nem csak kiszolgáltatva szeretem magam érezni, sőtt! Vagy ő a domináns, de én természetesen nem hagyom magam.

Csak onnantól számítassz perverznek, ha már annak tartod magad. Én például még nem érzem magam annak, mert tudom, hogy lehetnék rosszabb is...


Amúgy egy értelmes és inteligens, csöppnyi devianciával sem bíró, hétköznapi kamaszlány vagyok.

2008. máj. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
De megalázás soha (az előző hozzászóló)
2008. máj. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

Van ilyen... kérdés, hogy mennyire fontos ez neked.

Próbáld meg nem túlzásba vinni!

2008. máj. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
szia:)nos én is gondoltam már a kikötözésre,és ha kicsit vadabb az is jó dolog:)nem kiszolgáltatott hisz ha szeret akk mind2töknek jó:)a barátom pont olyan mint én ,nálunk nincs gond,bár a lágyabb is jó:)
2008. máj. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tok normalis. Magas langon egsz. Azon is mulik milyen a partnered es mennyire tudja kihozni beloled az allatot. Szerintem is izgalmas a szelid erotikus eroszak!
2008. máj. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy kis kikötözés és leteperés egy normális kapcsolatba igenis kell! Feldobja a dolgokat! Persze nem durván. És csak akkor igazán jó, ha nem válik mindennapos dologgá!
2008. máj. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel semmi gond,én pl arra vadulok nagyon ha szeretkezés közben kérdezi mit csináljon és én annyit mondok neki kúrj meg mint egy állat XD közben én karmolom a hátát neki pl ez jön be :D jó a fantáziánk ez van
2008. máj. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
sztem,azert izgat fel mert 'vad' helyzet de megis erzeki,mert elmennek a tagok...
2008. máj. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!